Trnavské rybníky
reklama

Spevák Bystrík sa stal tvárou remeselného piva, chystá ďalšie novinky

RELAX - Trnavské pikošky | 3.11.2022, 09.12, prispievatelia

Trnavský spevák a hudobník predstavil nové video k skladbe Divoká rieka, chystá sa aj na sériu vianočných koncertov.

Spevák Bystrík sa stal tvárou remeselného piva, chystá ďalšie novinky

Bystrík s členom kapely Petrom Kaderom a novým pivom. Foto - zdroj: NK Factory

Nový Hlohovec
reklama

 

Spevák Bystrík pripravil pre fanúšikov dve príjemné prekvapenia. Stal sa tvárou remeselného piva. Zároveň zverejnil nové video k piesni Divoká rieka, ktorá pochádza z autorského albumu Hej dievča. 


„Lyric video vytvoril kamarát, gitarista Adam Cisár. Na moje narodeniny mi daroval USB kľúč a keď som ho otvoril, našiel som si v ňom lyric video na pesničku Divoká rieka. Veľmi ma to potešilo, až dojalo. pretože Adam vedel, že skladba je moja srdcovka... Túto pesničku som mal zloženú za päť minút. Veľkou inšpiráciou boli labute, ktoré sa objavujú v texte. Boli prípady, že ak jedna z labutí zomrie, druhá z páru zomrie žiaľom. Tento symbol lásky a vernosti bol pre mňa veľmi silný a tak som ho zhmotnil do piesne,“ opisuje autorský proces Bystrík.


Ešte väčším prekvapením je, že Bystríka už nájdete aj na etikete piva.

reklama

 

„Mám rád pivo a rád objavujem menších remeselných výrobcov. Ich počet sa rozrastá a robia výborné pivá. Jedného takého poznáme aj na Liptove. Je to pivovar Buc Kvačany, kde robia domáce kvasinkové pivo. Je nepasterizované, nefiltrované a horké, ako má pivo byť. Poznáme majiteľa pivovaru a on nám navrhol, či by sme nechceli byť tvárou jedného z jeho pív. Je to žihľavové pivo, ktoré je vraj najpredávanejšie,“ pýši sa Bystrík.

 

Bystríkove nové pivo. Foto - zdroj: NK Factory

 

 

„Bystríkove“ pivo vyrába reštauračný pivovar Buc Kvačany, ktorý má aktuálne v ponuke  štyri druhy remeselného piva, všetky bez konzervačných prísad. 


„Pivo vyrábajú vždy z čerstvých surovín a bez konzervantov. Keď som ho ochutnal, nemal som problém spojiť s ním svoje meno či podobu. Karikatúru podľa mojej fotografie vytvoril karikaturista Viktor Csiba, ktorý nakreslil karikatúry aj na predošlé etikety,“ pokračoval trnavský spevák.

 


Bystrík do konca roka absolvuje ešte množstvo vystúpení a má kopec ambicióznych plánov. 


„Nacvičujeme nový koncertný program. Pre našich fanúšikov chceme stále pripravovať niečo nové. Chceme sa zlepšovať ako pódioví umelci aj ako muzikanti. Pripravujem svoj nový autorský album. Práve dokončujeme singel, ktorý by ho mal uviesť. Je to beh na dlhú trať. Materiálu mám dosť, teraz je rad na producentoch, spolu to dáme dokopy. Ako človek starne, je viac náročný na každý detail svojej práce. Od tvorby pesničiek, textov, nahrávania, aranžovania až po pódiové prevedenie. Ale tak to má byť. Fanúšik si zaslúži umelca, ktorý na sebe stále pracuje,“ dodal.


Rodák z Trnavy pripravuje spolu s Robom Opatovským spoločný vianočný duet a plánuje aj zopár vianočných koncertov. Okrem toho pripravuje aj nový autorský singel, takže jeho tohtoročný advent bude očividne pestrý.

 

(nk, krj)

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama