Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Aquapark Trnava chystá mikulášsky program pre deti i zľavy pre dospelých

AKTUALITY - Trnava | 1.12.2022, 07.00, reklamný článok

Spoločnosť pripravuje na svojom webe online adventný kalendár, kde budú rôzne zľavy na vstupy do vodného a wellness sveta.

Aquapark Trnava chystá mikulášsky program pre deti i zľavy pre dospelých

 

Posledné novembrové dni sú typické nie len príchodom adventu, no taktiež príchodom čoraz chladnejších dní a nocí. Doprajte si pohodlie a poďte sa zohriať do wellness priestorov.


Aquapark Trnava má k dispozícii krytú časť prevádzky, ktorá ponúka veľké množstvo zábavy a oddychu v bazénoch s príjemnou teplou vodou, či v saunách rôzneho typu. Na svoje si tak prídu rodiny s deťmi, páry a taktiež skupiny priateľov.


V trnavskom vodnom a wellness komplexe myslia aj na deti. Pri príležitosti blížiaceho sa sviatku sv. Mikuláša si prichystali na 10. decembra pre najmenších zákazníkov Mikulášsky program. 


Na detičky sa tešia Čumpelovci s animátormi, ktorí si pre nich pripravili skvelý program vrátane súťaží v bazéne či maľovania na tvár. 


Sladkou bodkou animačného programu bude príchod Mikuláša, ktorý deťom rozdá sladké prekvapenie.


Na svoje si prídu aj dospelí, pre ktorých spustia od 1. decembra na svojom webovom e-shope adventný kalendár, kde si budú môcť otvoriť rôzne zľavy (až do 30 percent) na  vstupy do Aquaparku Trnava.

 


Trnavský vodný svet poskytuje oddych nielen vo vyhrievaných bazénoch ale aj wellness svete. K výraznému budovaniu imunity pomáha pobyt v soľnej jaskyni. 45-minút v tejto  saune odborníci  prirovnávajú k trom dňom stráveným pri mori. 


K dispozícii sú tiež rôzne iné sauny – fínska, parná, infra, horúca so saunovou pecou, ľadový studňa, vírivka, Kneippov kúpeľ a pod.


Viac sa dozviete na webe aquaparktrnava.sk.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2023 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda Tanex
reklama