Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Vo Veľkých Kostoľanoch bude Atlas beh, z výťažku podporia mladých kolkárov

ŠPORT - Atletika | 9.12.2022, 12.23, Ján Král

Akcia bude mať nielen športový, ale aj spoločenský rozmer.

Vo Veľkých Kostoľanoch bude Atlas beh, z výťažku podporia mladých kolkárov

Ilustračné foto: archív trnavskyhlas.sk

reklama

 

Vo Veľkých Kostoľanoch rozbiehajú tradíciu behov na podporu športových klubov. Prvý má názov Atlas beh a výťažok z neho venujú na podporu detského kolkárskeho klubu TJ Rakovice.


Beh má štart na Štadióne Michala Podolana vo Veľkých Kostoľanoch v sobotu 17. decembra o 11:00 a okrem športového rozmeru bude mať aj spoločenský.


V areáli bude pripravené občerstvenie (kapustnica, klobásy) za dobrovoľný príspevok, horúci punč, množstvo aktivít pre deti a kvalitné zázemie pre bežcov - šatne, sprchy, parkovanie, stany s ohrievačmi.

reklama

 

Celá akcia sa ponesie v predvianočnej atmosfére. 


Na výber sú dve trasy – päťkilometrová, alebo 10 km. Zaregistrovať sa dá priamo na mieste najneskôr do 10:30, alebo vopred na 0918 798 505 prípadne mailom na minarech.adamm@gmail.com.


„Pomôž dobrej veci a urob niečo pre svoje zdravie. Pridať sa môžu aj mamičky s kočíkmi – v tomto prípade nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa,“ uvádzajú organizátori, ktorí majú už teraz prihlásených približne stovku účastníkov.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2023 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda Tanex
reklama