Trnavské rybníky
reklama

Zdravý pes bez tráviacich ťažkostí

AKTUALITY - Firmy | 14.12.2022, 18.51, reklamný článok

Pamlsky, granule a iné krmivo pre psov sú najlepším priateľom majiteľa psa! Či už hľadáte špeciálnu odmenu pre svoje šteňa, plnohodnotné jedlo alebo niečo na doplnenie stravy, neuspokojte sa s ničím, čo nemá značku kvality.

Zdravý pes bez tráviacich ťažkostí

Ilustračné foto: AndrasKiss / Shutterstock.com

 

Trávenie bez bolestí

Zdravie a pohodlie vášho psa sa odvíja najmä od toho, ako sa váš miláčik cíti. Ak má tráviace ťažkosti, pocítite to aj vy. Pritom stačí len kvalitné krmivo pre psov so starostlivo vybraným zložením a ušetríte psí tráviaci trakt od nepríjemných bolestí. 

 

Ak pozorujete na svojom psovi, že má bolesti čriev a máte pocit, že je nespokojný, možno je práve zvolené krmivo nesprávne a to mu spôsobuje ťažkosti.

 

V niektorých prípadoch môže pomôcť dočasná zmena za diétne granule pre psov, v iných situáciách musíte začať dávať pozor na celkové zloženie a kvalitu obsahu.

 

Pri slovenskej značke Panakei si môžete byť istí, že krmivo je vyrobené z prírodných surovín, ktoré sú pre vaše šteňa aj staršieho psa bezpečné a prospešné!

 

Je skvelé vedieť, že môžete rozmaznávať svojho psa bez toho, aby ste sa museli obávať, čo má v miske. Žiadny lepok, žiadne dochucovadlá, ba ani konzervanty a farbivá. Na zloženie Panakei sa môžete spoľahnúť vy aj váš pes. 

 


Aj pamlsky môžu byť vo vysokej kvalite

Prečo teda svojmu psiemu miláčikovi nedopriať chutné psie pochúťky, granule alebo aj doplnky stravy ešte dnes? Určite sa vám poďakuje množstvom nadšených poskokov a nedbalých psích bozkov!

 

Ak ste majiteľom psa už dlhšie, tak viete, ako veľmi váš zvierací kamarát miluje dobré pochúťky a kvalitnú stravu.

 

Či už ide o chrumkavú sušienku alebo tyčinku, pamlsky môžu byť skvelým spôsobom, ako odmeniť vášho psíka za dobré správanie alebo mu len prejaviť trochu lásky navyše.

 

Pri hľadaní najlepších pamlskov pre vaše šteňa sa však chcete uistiť, že dostávate niečo, čo je kvalitné, zdravé a čo zároveň aj doplní psovi energiu. V ponuke Panakei ste na dobrej adrese.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama