Trnavské rybníky
reklama

Prečo by mal mať každý muž vo svojom šatníku aspoň jednu tašku?

AKTUALITY - Firmy | 2.1.2023, 09.16, reklamný článok

V živote muža mnohokrát nastávajú situácie, ktoré si vyžadujú, aby mal chlap po ruke tašku na uloženie si dôležitých vecí. Môže ísť o rôzne športové udalosti, pracovné príležitosti, ale aj bežný deň. Hoci sa hovorí, že kabelky sú len pre ženy, nie je to úplne tak. Aké pánske tašky by mal muž vo svojom šatníku mať?

Prečo by mal mať každý muž vo svojom šatníku aspoň jednu tašku?

 

Pánske tašky na bežný deň, ktoré by každý muž mal mať

Či už idete na nákup, na prechádzku, do mesta alebo len niekde autom či do práce, vždy je dobre mať dôležité veci, ako kľúče, peňaženku a mobilný telefón, niekde po ruke.

 

Na to slúžia pánske tašky alebo ľadvinky, do ktorých si práve tieto nevyhnutné veci môžete uložiť. Ide o tašky so športovým dizajnom vo výrazných farbách či o pánske tašky v neutrálnych odtieňoch a v praktickom dizajne.

 

Zvoliť si môžete pánske tašky v rôznych veľkostiach. Na bežný deň však poslúžia najmä ľadvinky a praktické crossbody tašky či tašky cez plece. Práve takéto pánske tašky majú dostatok priestoru len na nevyhnutné veci, ktoré potrebujete mať pri sebe.

 

Vďaka tomu sa vám veci nestratia a budete ich mať za každých okolností pri sebe. Nemusíte ich ani nosiť v rukách či vo vreckách, kde by sa mohli stratiť. Vybrať si môžete látkovú pánsku tašku alebo pánsku tašku z kože.

 

 

Športové pánske tašky na výlety a turistiku

Väčšie a dlhšie výlety či turistika si často vyžaduje, aby ste mali so sebou zbalených viacero vecí. Aj v tomto prípade platí, že si môžete vybrať pánsku tašku v závislosti od veľkosti, dizajnu či podľa materiálu.

 

Zvoliť môžete pánsky batoh, ktorý má praktické rozdelenie a zapínanie na zips. Takýto látkový pánsky batoh alebo batoh z kože môžete zvoliť aj na športovanie či cestovanie.

 

Na turistiku však odporúčame zvoliť špeciálny turistický batoh, ktorý je podstatne väčší a je často vyrobený z odolného materiálu.

 

Čo sa týka športových tašiek, do telocviční alebo fitness centier, vybrať si môžete špeciálnu športovú pánsku tašku do fitness centra, ktorá ponúka dostatok priestoru a priehradiek na všetky nevyhnutné veci, ako oblečenie, obuv, uterák, fľašu na vodu či rôzne iné pomôcky na cvičenie.

 

Do dostatočne veľkých tašiek jednoducho dáte všetko potrebné.

 

 

Elegantné pánske tašky k formálnemu oblečeniu

Medzi najčastejšie kupované modely patria jednoznačne elegantné pánske kožené tašky, ktoré sú vhodné k formálnemu oblečeniu. Veľkou výhodou je, že ich môžete zvoliť aj ku formálnemu pracovnému oblečeniu.

 

Pánske tašky musia tiež dotvárať charakter muža, aby vyjadrili jeho osobnosť. V tomto prípade môžete zvoliť pánsku elegantnú tašku z ekologickej kože alebo semišu.

 

Na výber máte opäť z množstva strihov a štýlov pánskych tašiek. Obľúbené sú aj pánske tašky na rameno či pánske tašky na notebook, ktoré sa opäť vyrábajú v rôznych dizajnoch.

 

Na e-shope CCC nájdete mnoho strihov pánskych tašiek, kabeliek či batohov pre pánov. Obľúbené sú nielen ľadvinky pre pánov, tašky cez plece, ale aj objemné tašky na športovanie či cestovanie.

 

Zvoliť si môžete tiež kožené alebo látkové pánske tašky v rôznych odtieňoch a na rôzne príležitosti. Odporúčame vám však zvoliť si skôr pánske tašky v neutrálnych odtieňoch s množstvom úložného priestoru.

 

Vybrať si tiež môžete tašky z rôznych značiek a cenových kategórií. Populárne sú však pánske tašky značiek Gino Rossi, Sprandi, Lasocki či Lanetti.

 

Vyberte si ešte dnes na e-shope alebo v kamennej predajni CCC svoju vysnívajú pánsku tašku.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda 30 rokov
reklama
Cisárky Sereď
reklama