Trnavské rybníky
reklama

Móda: Nadčasové štýly pánskych svetrov, ktoré musíte mať vo svojom šatníku

AKTUALITY - Firmy | 4.1.2023, 07.00, reklamný článok

Šaty robia človeka. Slovný zvrat, ktorý nie je len ostrieľaným klišé, naopak, potvrdzuje ho dennodenná realita? Ak chcete zapôsobiť hneď na prvý pohľad, vaše oblečenie je jednou z vecí, ktoré vás "predajú". Platí, že vzhľad a s ním spojený prvý dojem je dôležitý nielen u žien, ale aj u pánov.

Móda: Nadčasové štýly pánskych svetrov, ktoré musíte mať vo svojom šatníku

 

Pánsky sveter? Ideálna voľba na zimu

V zásade platí, že nič nepokazíte kvalitným svetrom. S nohavicami či džínsami sa dá ideálne kombinovať. Vzorovaný alebo s čistými líniami, všetko je vec osobného vkusu.

 

K biznis štýlu sa hodia hlavne jednofarebné svetre bez vzoru, pod ktoré sa dajú vrstviť košele. V adventnom období či počas sviatkov nič nepokazíte ani vianočnými motívmi. Sú čoraz populárnejšie a vyhľadávané napr. pre rôzne večierky.

 

Pánske svetre so zimnými motívmi sú zase vhodné na zimné chaty spojené s lyžovačkami.

 

Predstavte si tú pohodu: V krbe horí oheň, vy pijete horúci čaj, sledujete ako vonku sneží a popritom vás hreje štýlový sveter. Už len byť v spoločnosti toho správneho človeka...

 

 

Prečo si vybrať MODIVO?

Otázka tak iba znie, kde si vybrať? Na internetovom obchode MODIVO.sk ponúkajú mnohé prémiové značky pánskych svetrov, ktoré vychádzajú z módnych trendov a rokmi odskúšaných požiadaviek klientov.

 

Špeciálne vybraný sortiment, jednoduché nakupovanie cez internet, bezpečné platobné metódy, rýchle dodanie a 100-dňová lehota na bezplatné vrátenie tovaru - MODIVO skrátka spĺňa všetky nároky súčasnej doby.

 

V ponuke nájdete tiež kabáty, nohavice, džínsy, saká, pánske kožené bundy, košele, obleky, teplákové súpravy, mikiniy, bielizeň, tričká či polo tričká.

 

Aj pri pánskych tričkách platí, že fantázie sa medze nekladú, od čistých línií, cez značkové produkty až po filmové či vianočné motívy, tu nájdete všetko. Okrem zimnej módy, si tak už pohodlne môžete pripravovať šatník aj na jarnú a letnú sezónu.

 

S MODIVO pritom máte istotu, že nakupujete to najlepšie.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda 3
reklama
Cisárky Sereď
reklama