Trnavské rybníky
reklama

V Trnave žije najviac ľudí na Clementisovej ulici, nasledujú Golianova a Na hlinách

RELAX - Trnavské pikošky | 7.1.2023, 12.31, prispievatelia

Iba mesto Trnava, bez konkrétnej adresy, má ako miesto trvalého pobytu evidované 2429 ľudí.

V Trnave žije najviac ľudí na Clementisovej ulici, nasledujú Golianova a Na hlinách

Na Clementisovej ulici je prihlásených na pobyt viac ako 3500 obyvateľov. FOTO: pm

Nový Hlohovec
reklama

 

Už sme pred pár dňami informovali o tom, že počet obyvateľov Trnavy, teda tých prihlásených na pobyt, aj minulý rok klesol. Dnes sme sa pozreli na to, kde žije najviac Trnavčanov.

 

Jednoznačne najčastejšou adresou v krajskom meste je už dlhodobo Clementisova ulica, na trvalý pobyt je tu prihlásených 3513 ľudí.

 

Nasleduje Ulica generála Goliana, kde je prihlásených na pobyt 2663 ľudí, Na hlinách žije 2497 ľudí a na Hospodárskej ulici 2261 ľudí.

reklama

 

Na Čajkovského ulici má trvalý pobyt 1848 ľudí, nasledujú Veterná (1839), Botanická (1659), Jiráskova (1441), Spartakovská (1370), Ulica Teodora Tekela (1350) a Ulica Juraja Slottu (1295).

 

Nad tisíc obyvateľov má aj Špačinská cesta, Hlboká ulica, Tehelná ulica, Ulica Andreja Kubinu a Ulica Gejzu Dusíka.

 

Na niektorých uliciach je na trvalý pobyt prihlásený len jeden obyvateľ. Takou je napríklad Nitrianska, Pútnická, Piešťanská alebo Cukrová ulica, Trstínska cesta alebo Múzejné námestie.

 

Sú však aj ulice, kde nie je na trvalý pobyt prihlásený nikto. Obvykle ide o uličky, na ktorých sa žiadne obytné budovy nenachádzajú.

 

Iba mesto Trnava, bez konkrétnej adresy, má ako miesto trvalého pobytu evidované 2429 ľudí, čo je o 103 viac ako pred rokom.

 

(pm)

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama