Mimáci body z východu nedoniesli

ŠPORT - Futsal | 25.9.2011, 14.26, Tatiana Čuperková

Hoci trnavskí býci otvorili skóre stretnutia, zvyšok duelu sa museli prizerať už len na góly vo vlastnej sieti.

3. kolo:

RCS Košice - Mima Trnava 4:1 (2:1)

Gól Mimy: Jančo

ŽK: Krivočenko, Krištofík

R: Ježík, Ploštica

MIMA: Repa - Krivočenko, Adámek, Kunka, Jančo - Budovec, Horňák, Krištofík, Filan (Škulec)

Mima sa ujala vedenia po peknej kombinácii, lenže presne to isté urobili domáci pri vyrovnaní. Do polčasu dokonca už viedli po tom, čo si loptu nešťastne zrazil do siete Budovec. Hneď na začiatku sa RCS dostalo do rýchleho brejku a zvýšilo na 3:1. V 35. minúte nastrelil Krivočenko žrď. V posledných troch minútach hrali Trnavčania s brankárom v poli, ale v takejto situácii inkasovali štvrtý gól. Mime momentálne patrí siedma priečka tabuľky.