Trnavské rybníky
reklama

Ťahač kamióna so spartakovskými motívmi bude jazdiť až do Talianska

ŠPORT - Futbal - Spartak | 24.1.2023, 10.05, Ján Král

Majiteľovi firmy síce učaroval hokej, Spartak však vníma ako silnú trnavskú značku.

Ťahač kamióna so spartakovskými motívmi bude jazdiť až do Talianska

Ťahač kamióna so spartakovskými motívmi vyobrazený z oboch strán. Fotokoláž: MK

Púpavy pri aleji
reklama

 

Aj v Taliansku budú vedieť, že trnavský Spartak oslavuje storočnicu. Postará sa o to ťahač kamióna spoločnosti Martiiino transporte, ktorý prepravuje tovar zo Slovenska až na Apeninský polostrov a späť.


Štvorkolesový tátoš má kapotu nalakovanú na červeno-čierno a doplnenú o logo Spartaka, Ultras, šesť majstrovských hviezd a odkazy na Bílich andelov, Trnavu ako i iné fanúšikovské motívy. Nechýbajú nápisy Sto rokov Spartak Trnava a roky 1923 – 2023.


"Spartak bude mať storočnicu, napadlo mi, že pri tejto príležitosti by bolo vhodné niečo takéto spraviť. Na Instagrame som našiel firmu, ktorá robí aj takéto polepy, skontaktoval som ich a rozhodol som sa, že takto prispejem ku klubovým oslavám," hovorí majiteľ firmy Martin Klčovanský.

ŠUPA technika
reklama

 

"Som Trnavčan, dlho som hrával hokej, ten však nie je v meste tak v popredí ako futbal, zameral som sa preto na Spartak. Vo firme mám zamestnaných viacerých fanúšikov klubu, jeden zo šoférov chodí aj na každý výjazd a ľutoval, že toto auto nemá práve on. Zatiaľ na ňom bude jazdiť brat, ale časom ho plánujem preradiť práve tomuto nadšencovi," pokračuje Klčovanský.

 

O vozový park svojej dopravno-špedičnej spoločnosti sa dôkladne stará. "Vždy to pôsobí lepšie aj na zákazníkov, než keby malo prísť niečo ošarpané. Prvý dojem je hneď iný."
 

Detaily sú dokonalé.

 

 

Ako ďalej uviedol, ťahač bude jazdiť s nákladom najmä do Talianska a späť. "Už sa ma viacerí pýtali, či sa nebojím, že by mohol auto niekto pre klubovú rivalitu poškodiť. To dúfam, že sa nestane. Jedna vec je rivalita, ale vybíjať si niečo na aute, to snáď nie..."


Jedným zo šoférov, ktorý jazdí pre Klčovanského autodopravu je otec Mateja Strapáka, bývalého brankára Spartaka.

 

"Ten je tiež veľkým fanúšikom Realu Madrid, zrejme by nebol proti, keby kabína jeho auta mala dizajn s motívmi tohto kráľovského klubu. Pouvažujem nad tým," usmial sa.

 

Srdce futbalového a moto fanúšika pri pohľade na detaily zaplesá.

 


Keď fanúšikovia uvideli na sociálnej sieti tento majstrovský moto-počin, jeden z nápadov bol, aby ťahač absolvoval výjazd spolu s fanúšikmi na jeden z ligových zápasov.


"To zrejme nie, ale viem si predstaviť, že by sme ho mohli odparkovať počas jedného z domácich zápasov v rohu trnavského štadióna," dodal Klčovanský.

 

Flotila Martiiino transporte so spartakovcom uprostred.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama
cale clinic
reklama