Trnavské rybníky
reklama

Elegantný kožený batoh pre mužov – oplatí sa doň investovať?

AKTUALITY - Firmy | 1.2.2023, 14.09, reklamný článok

Pri hľadaní nového batohu je dôležité investovať do kúsku vyrobeného z kvalitného materiálu. Najbežnejšie používanými materiálmi sú koža a nylon a vzhľadom na veľký výber a množstvo štýlov, z ktorých si dnes môžete vybrať, je potrebné pred kúpou zvážiť dôležité faktory, ako sú pevnosť, štýl, starostlivosť a predovšetkým cena. Poradíme vám, ktoré pánske ruksaky sú najlepšie, a či sa oplatí investovať do koženého batohu.

Elegantný kožený batoh pre mužov – oplatí sa doň investovať?

 

Koža ako najlepší možný materiál

Koža je prírodný materiál, ktorý zákazníci i dizajnéri milujú pre jej pevnosť, odolnosť a nadčasový štýl. Pri správnej starostlivosti môže kožený batoh vydržať celý život, pričom koža sa časom zlepšuje, krásne starne a vytvára na povrchu patinu.

 

Teda aspoň vtedy, keď sa o ňu správne staráte. Starostlivosť o kožený batoh je veľmi jednoduchá. Vďaka vhodným prípravkom zostane koža pružná a vydrží dlho, pokojne i desaťročia.

 

Na odstránenie nečistôt a prachu stačí použiť čistú vlhkú handričku z jemnej látky.

 

Vždy sa ale oplatí zaobstarať si aj krém na kožu, ktorý by sa mal nanášať v malých množstvách, aby dodal materiálu vlhkosť a zabránil jeho vysychaniu a následnému praskaniu.

 

Z hľadiska ceny treba kožené pánske ruksaky vnímať ako menšiu investíciu – sú hodnotnejšie a vydržia omnoho dlhšie, ako batohy z iných materiálov.

 

Nylonové tašky majú oveľa kratšiu životnosť a často vyžadujú opravu alebo výmenu už po niekoľkých mesiacoch. Snažte sa ale vždy nakupovať kožené batohy od overených predajcov a distribútorov, ako je napríklad CCC, ktorí ručia za kvalitu výrobkov.

 

Tak máte šancu, že nájdete perfektný elegantný kožený batoh aj o 50 % lacnejšie ako u menších značiek. Odstránite totiž dodatočné náklady spojené s malovýrobou.

 

 

Je koža lepšia ako nylon?

Nylon je lacný syntetický materiál, ktorý je ľahký a flexibilný. Aj keď je to vo všeobecnosti lacnejšia možnosť, nylon nie je taký odolný ako koža a nevydrží ani zďaleka tak dlho.

 

Utieraním čistou vlhkou handričkou sa nylon ľahko čistí a nevyžaduje žiadnu úpravu, na druhej strane sa však veľmi ľahko zafarbí.

 

Pokiaľ hľadáte perfektný elegantný pánsky ruksak, najlepšie je investovať do pevnej a spoľahlivej koženej tašky, ktorá je rovnako štýlová, ako aj praktická. Klasický kožený batoh je ideálny do školy, do práce aj na voľný čas.

 

Aj keď je nylon lacnejšou alternatívou, nepôsobí elegantne a čoskoro bude pravdepodobne potrebné vymeniť ho za nový.

 

 

Sú kožené batohy ideálne aj pre mužov na cestách?

Kožené batohy sú ideálne pre mužov, ktorí často a veľa cestujú, pretože sú štýlové a praktické. S koženým batohom budete vždy vyzerať štýlovo, či už idete navštíviť rodinu alebo len utekáte na ďalšie pracovné stretnutie.

 

Na cestovanie sú ideálne aj preto, že sú ľahké a dajú sa ľahko prehodiť cez rameno. A ak sa obávate, že sa váš kožený batoh zašpiní, nebojte sa – trocha špiny len pridá na patine a váš batoh bude vyzerať ešte štýlovejšie ako doteraz.

 

Existuje veľa skvelých možností a variantov kožených ruksakov, z ktorých si dnes môžete vybrať. Rozhodne tak nájdete nielen perfektnú veľkosť a štýl, ale tiež farbu, ktorá sa bude perfektne hodiť ku zvyšku vášho šatníka.

 

Ak chcete univerzálny elegantný kúsok, stavte na čiernu alebo hnedú kožu. V prípade, že chcete extravagantnejší batoh, ktorý na seba upúta pozornosť, vyberte si pokojne žltú, zelenú, modrú, alebo iné trendové farby jari 2023.

 

Tak hor sa na nákupy – váš perfektný kožený ruksak už na vás čaká!

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda 30 rokov na SR
reklama
Cisárky Sereď
reklama