Trnavské rybníky
reklama

Fanúšikovia Spartaka majú s lístkom zo zápasu s Trenčínom vstup na hokej zdarma

ŠPORT - Hokej | 27.2.2023, 18.09, prispievatelia

Červeno-čírna zóna sa rozrastá.

Fanúšikovia Spartaka majú s lístkom zo zápasu s Trenčínom vstup na hokej zdarma

Hokejisti veria v podporu z tribún. Ilustračné foto: Ján Král

Púpavy pri aleji
reklama

 

V stredu 1. marca hokejoví gladiátori privítajú na ostatnom domácom zápase v rámci základnej časti TIPOS Slovenskej hokejovej ligy súpera, s ktorým to má vždy grády. Hostiť budú Skalicu.


Posledné dve kolá základnej časti majú jednotný hrací čas a celá liga sa začína o 18.00. Inak to nebude ani v Trnave. Pred zápasom čaká divákov program, na ktorý sú návštevníci zimného štadióna srdečne pozvaní.

 

Program sa začne nástupom všetkých mladých hokejistov o 17.30.

ŠUPA technika
reklama


Už pred pár týždňami avizovali Gladiátori, že študenti majú vstup na zápas na kartu ISIC zdarma.

 

A v piatok na sociálnych sieťach FC Spartak Trnava fanúšikovia postrehli, že červeno-čírna zóna sa začína aktivovať a vstupy na zápasy hokejových Gladiátorov majú spartakovci zvýhodnené.

 

Na spomínaný zápas v stredu dokonca zdarma. Stačí sa preukázať lístkom zo sobotného zápasu Spartak – Trenčín alebo aktuálnou sezónnou permanentkou alebo kartou RODZINA.


Trnavskí hokejisti si zaslúžia publikum, lebo ich výsledky, ale najmä hra sú obdivuhodné. Dokonca valcujú individuálne štatistiky celej ligy.

 

Mená ako Roman Kukumberg, Michel Miklík, Marcel Holovič, Roman Jurák, David Schmidt, Juraj Hollý, Karol Korím, ale aj výkony mladých hráčov, ktorí s mužským hokejom začali práve v Trnave ako Vlado Antonov, či domáci Jakub Ružek a Alex Kupka sú zárukou skvelého hokejového divadla.

 

Účasť v play off majú Gladiátori istú, potrebujú už len správnu hnaciu silu. Publikum. Trnavské publikum. Také to s naozajstným trnafffským srdcom.

 

 

(hos)

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama
Kúpele Smrdáky
reklama