Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Polícia riešila kuriózny prípad opitých vodičov v Leopoldove

AKTUALITY - Región | 14.3.2023, 14.36, Ján Král

Alkohol namerali aj šoférovi v Banke a kamionistovi na hlavnom ťahu medzi Trnavou a Senicou.

Polícia riešila kuriózny prípad opitých vodičov v Leopoldove

Pri nehode v Leopoldove zohral úlohu alkohol. Foto: Polícia

reklama

 

V Leopoldove riešili policajti v pondelok kurióznu situáciu. Na Hviezdoslavovej ulici nabúral autom značky Dacia do oplotenia rodinného domu 43-ročný muž, ktorý nemal vodičské oprávnenie.

 

Navyše šoféroval opitý, pri dychovej skúške nafúkal 1,81 promile. Prípad tým však neskončil.

 

Auto patrilo 30-ročnému mužov, ktorý si pre vozidlo prišiel v utorok ráno okolo tretej hodiny. Krátko na to ho zastavili policajti. A muž nafúkal 1,5 promile...

Trnava - Planuj mesto
reklama


Ako informovala trnavská policajná hovorkyňa Zlatica Antalová, alkohol za volantom zaznamenali policajti aj v Banke. V obci pri Piešťanoch zastavili 55-ročného vodiča, ktorý nafúkal 1,27 promile.


"Všetci traja vodiči sú riešení za jazdu pod vplyvom alkoholu, za čo im môže v zmysle zákona hroziť trest odňatia slobody až na jeden rok," uviedla Antalová.


Policajná hliadka chytila aj 38-ročného kamionistu, ktorý jazdil na hlavnom ťahu medzi Trnavou a Senicou. V Jablonici mu pri kontrole namerali 1,06 promile.


"Kamionistu riešime v tzv. superrýchlom konaní za prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Ako vodičovi z povolania, ktorý svojou jazdou mohol ohroziť životy a zdravie ostatných účastníkov premávky, mu môže hroziť väzenie až na päť rokov," dodala Antalová.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2023 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda Tanex
reklama