Trnavské rybníky
reklama

Poskladajte si puzzle – s vašou fotkou

AKTUALITY - Firmy | 14.3.2023, 15.27, reklamný článok

Nápadov na netradičné darčeky nie je nikdy dosť. Platí to najmä v prípade darčekov pre páry. Zaľúbená dvojica sa dobre pozná a už vie, čo komu spraví najväčšiu radosť. Ak sa blíži sviatok vašej polovičky alebo chcete svoju partnerku potešiť na blížiaci sa Deň žien, môžete jej kúpiť puzzle. Nie však obyčajné – drevené a s fotkou. 

Poskladajte si puzzle – s vašou fotkou

Ilustračné foto: In Green / Shutterstock.com


Darčeky vyrobené na Slovensku majú akúsi pridanú hodnotu. Ich kúpou podporíte lokálnu firmu, a zároveň viete, že ste si kúpili kvalitný produkt.

 

Rovnako drevené puzzle, ktoré vám chceme dnes odporučiť pochádzajú z brezového dreva a sú vyrobené na Slovensku. 

 

Prečo sú drevené puzzle dobrým darčekom?

 

 

Originálny darček s fotkou 

Drevené puzzle z fotky sú obľúbené naprieč celým Slovenskom. Je úplne na vašom výbere, ktorú fotku sa rozhodnete použiť.

 

Fotku pošlete mailom a do niekoľkých dní vám prídu puzzle na mieru. Puzzle nemusia mať len obyčajný štvorcový či obdĺžnikový tvar. Môžete si zvoliť napríklad aj tvar srdca.

 


Darček, ktorý ostane 

Drevené puzzle by bola škoda rozobrať. V objednanom balení si zároveň nájdete malý stojan, na ktorý si vzniknutý obraz z puzzle môžete postaviť.

 

Následne ho môžete využiť ako netradičnú a zaujímajú dekoráciu. Vystavené drevené puzzle budú na radosť nielen vám ale každému, komu na nich spočinie zrak.

 


Puzzle sú tímová aktivita 

Aj keď puzzle niekomu venujete ako dar, môžete ich poskladať spoločne. Máte tak vymyslenú peknú aktivitu na večer. Je dokázané, že skladanie puzzle pôsobí na dospelých zvlášť upokojujúco.

 

Uvidíte, že po poskladaní budete mať dobrú náladu a budete sa cítiť pokojne. 


Mysleli ste si, že puzzle sú len pre deti? Dúfame, že sme vás vyviedli z omylu. Drevené puzzle teda predstavujú skvelý darček nielen pre deti, ale aj pre dospelých.


A vy ste si už vybrali fotku na puzzle?

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX Trnava
reklama