Trnavské rybníky
reklama

Vyzdvihnite hodnotu vašej kuchyne: Tento drez prekoná všetky ostatné! 

SERVIS - Dom a záhrada | 17.3.2023, 13.48, reklamný článok

Bojujete s neustále zájdeným drezom, z ktorého len ťažko dostávate bežné škvrny z jedla, ľahko sa poškodí a sú na ňom okamžite viditeľné známky používania? Máme pre vás riešenie - drez, ktorý vám vydrží večnosť.

Vyzdvihnite hodnotu vašej kuchyne: Tento drez prekoná všetky ostatné! 

Ilustračné foto: limipix / Shutterstock.com

 

Odolnosť je kľúčom

Ak chcete vylepšiť štýl a funkčnosť kuchyne, potom je pre vás kameninový drez aj s batériou ideálnou voľbou. Drez vyrobený z granitu dodá vašej kuchyni nádych luxusu a zároveň poskytne maximálny výkon a odolnosť.

 

Granit je totiž jedným z najtvrdších a najodolnejších dostupných materiálov - je vysoko rezistentný voči poškriabaniu a vzniku neodstrániteľných škvŕn. 


Pri kvalitnom granitovom dreze si môžete byť istí, že je vyrobený z približne 80 % žulových a kremeňových kryštálov, pričom zvyšných 20 % budú tvoriť farbivá, aditíva a spojivá.

 

Takže je jasné, že jednou z hlavných výhod je jeho vynikajúca odolnosť, vďaka ktorej vydrží vo vašej kuchyni naozaj dlhé roky. Aj obľúbené Blanco drezy sú navrhnuté tak, aby slúžili celý život. 

 

Tento materiál je tiež odolný voči vysokým teplotám, takže sa nemusíte báť položiť naň horúce panvice a riady. Okrem toho je žula neporézna, tzn. neabsorbuje tekutiny, pachy ani baktérie, takže sa ľahko udržiava v čistote. To ocení nejeden kuchár. 

 


Jednoduchá inštalácia

Týmto spotrebičom zabudovaným v kuchynskej linke dodáte kuchyni luxusný dojem, pretože granit poskytuje jedinečný a štýlový vzhľad.

 

Toho sa len tak ľahko nenabažíte, takže ani po dizajnovej stránke nebudete po pár rokoch cítiť potrebu zmeny.

 

Inštalácia granitových drezov je jednoduchá, pretože sú navrhnuté tak, aby sa zmestili do existujúcich pracovných dosiek. To uľahčuje montáž - nie je potrebné rezanie na mieru.

 

Inštalácia si vyžaduje minimálne množstvo nástrojov, takže ide o jednoduchý projekt aj pre domácich majstrov. Drez si môžete vybrať v rôznych farbách či prevedeniach (napríklad matné alebo lesklé).

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama
cale clinic
reklama