Trnavské rybníky
reklama

Hľadáte prácu v Trnave a okolí? Riešenie ponúka veľtrh JobSpoTT

AKTUALITY - Trnava | 27.3.2023, 07.00, reklamný článok

Do kalendára si poznačte aprílový termín.

Hľadáte prácu v Trnave a okolí? Riešenie ponúka veľtrh JobSpoTT


Ako získať prácu v Trnave, či okolí? Veľmi dobrá šanca sa naskytne už v stredu 26. apríla. V čase od 9:00 do 16:00 sa uskutoční v priestoroch hotela Holiday Inn Trnava veľtrh JobsSpoTT, kde majú záujemcovia možnosť pozrieť si pracovné ponuky viac ako 40 zamestnávateľov z Trnavy, Nitry, Bratislavy ako i firmami s celoslovenskou pôsobnosťou.

 

Chýbať nebudú sprievodné podujatia, inšpiratívne rozhovory a workshopy.

 

Súčasťou programu sú aj prednášky, ktoré sa  týkajú siete LinkedIn, virtuálnych asistentiek, vyhľadávania tzv. skrytých uchádzačov, čo dať a čo nie do životopisov a aktuálnych tém v oblasti práce.


Veľtrh práce JobSpoTT je skvelou príležitosťou pre tých, ktorí si aktívne hľadajú prácu alebo sú zamestnaní, no rozhodli sa skúsiť novú profesiu, ktorá by bola lepšie platená alebo by ich viac bavila.

 

JobSpoTT je určený aj pre absolventov stredných a vysokých škôl, z ktorých študenti nepokračujú ďalej v štúdiu, ale hľadajú ideálne zamestnanie vo svojom odbore.

 

Práve počas veľtrhu práce v Trnave chceme sprostredkovať možnosť stretnutia sa s veľkým množstvom zamestnávateľov z rôznych oblastí, ktorí vedia ľuďom ukázať možnosti pre ich úspešný kariérny štart. 

 


Pestrá ponuka zamestnávateľov 

Na veľtrhu sa predstaví vyše 40 zamestnávateľov z Trnavy a priľahlých okresov, ktoré ponúkajú rôzne druhy zamestnania, či už sa jedná o brigádu, stáž, trvalé zamestnanie, pracovné pozície v malých, stredných aj veľkých firmách. 

 


Bohatý sprievodný program 

Okrem samotných vystavovateľov a ich lákavých pracovných ponúk sa návštevníci budú môcť zúčastniť rôznych praktických workshopov a prednášok, ktoré im pomôžu sa lepšie orientovať na trhu práce a zvýšiť svoje šance budovania úspešnej kariéry.

 

Súčasťou veľtrhu budú rozhovory s inšpiratívnymi spíkrami na rôzne zaujímavé témy, napr. s podnikateľkou a koučkou Gabrielou Revickou z platformy eZeny.sk o kurzoch pre podnikateľky a virtuálne asistentky, ale aj o knihách, ktoré napísala.

 

Rozprávať a ďalej posúvať svoje cenné rady bude aj Miki Plichta, autor najsledovanejšieho vzdelávacieho obsahu na českom a slovenskom LinkedIn, ktorý pomáha ľudom využívať LinkedIn na maximum.

 

 

Vystúpi aj Jana Sliacka s B2B prednáškou pre recruiterov o vyhľadávaní skrytých uchádzačov a Dušan Straňák z Balanced HR, ktorý bude rozprávať o neverbálnej komunikácií.

 

Počas veľtrhu práce budú prebiehať individuálne i skupinové diskusie s odborníkmi z trhu práce či ukážky pohovorov a rady ako postupovať pri hľadaní práce.

 

Pestrým programom bude sprevádzať moderátor Martin Chyno Chynoranský

 


Interview Day pre končiacich stredoškolákov

Okrem širokej komunity HR manažérov a personalistov sa organizátori tešia na končiacich stredoškolákov. Tí zažijú svoje prvé pohovory (alebo skôr rozhovory) s recruitermi priamo na podujatí v rámci sekcie Interview Day.

 

Zamestnávatelia vnímajú  ako hlavnú výhodu podujatia práve príležitosť pre absolventov vyberať si firmu, s ktorou už prišli do kontaktu, a vedia, čo od nej môžu očakávať – čo vo finálnom dôsledku priaznivo vplýva na zníženie fluktuácie nových zamestnancov spoločnosti.

 

 

„Interview Day slúži na získanie dostatočného množstva informácií o zamestnávateľoch, ktoré študenti potrebujú na správne rozhodnutie o svojom budúcom povolaní. Takisto sa pre nich otvára možnosť uzavrieť pracovnú zmluvu priamo na podujatí, prípadne sa so zamestnávateľom dohodnúť na konkrétnej pracovnej ponuke po ukončení štúdia,“ hovorí Igor Holéczy z Národného kariérneho centra.


V Trnave sa Interview Day zúčastnia firmy – ZF Slovakia a.s., PMP Montex s.r.o., KDMM s. r. o., Železnice Slovenskej republiky, SUPRATEK s.r.o., Armáda SR, Slovak Telekom a.s., Slovenské elektrárne, a.s., Krajské riaditeľstvo Policajného zboru, firma Metrans a iné. 

 


Ideálna príležitosť pre ľudí hľadajúcich prácu aj zamestnávateľov

Neváhajte využiť túto skvelú príležitosť, zúčastnite sa JobSpoTT a získajte užitočné informácie pre vašu budúcu kariéru, nájdite prácu vašich snov alebo si rozšírte obzory o aktuálnej situácií na pracovnom trhu.


Pre viac informácií ohľadne pracovného veľtrhu JobSpoTT navštívte stránku jobspott.sk


Generálnym partnerom podujatia je spoločnosť ZF Slovakia, odborným garantom je Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava a odborným partnerom je Your Choice.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama
cale clinic
reklama