Futbal, 4. liga: Trebatice strelili osem gólov, naplno zabral aj Boleráz

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 25.3.2023, 19.24, Ján Král

Jaslovské Bohunice potrápili lídra súťaže, odišli však bez bodu.

Joao Vitor Alves Ferreira. Foto: OFK Trebatice

Štvrtoligové Trebatice predstavili proti Marcelovej exotickú posilu. Dvadsaťjedenročný Brazílčan Joao Vitor Alves Ferreira z klubu Tigres Do Brazil naskočil do druhého polčasu, v ktorom stihol streliť dva góly a podieľal sa tak na víťazstve svojho nového tímu nad posledným celkom tabuľky 8:0. Hlavnou hviezdou duelu však bol Erik Zula, autor štyroch gólov.

Boleráz prišiel už v 23. minúte duelu s Imeľom o zraneného útočníka Miša. Nahradil ho Akbar a v 47. minúte sa ukázalo, že tréner Slavoja Lukáš Vido mal šťastnú ruku, pretože práve tento hráč otvoril skóre. O päť minút neskôr ho nasledoval Martinka a tak ani zníženie z penalty Oršolík hosťom nestačilo na to, aby si odniesli čo i len bod. Boleráz vyhral 2:1.

Líder z Lehoty pod Vtáčnikom sa poriadne natrápil s Jaslovskými Bohunicami. Dokázal ich zdolať iba najtesnejším rozdielom aj to jediný gól strelil z penalty Sibandom. Záverečnú štvrťhodinu domáci dohrávali bez vylúčeného trénera Slezáka.