Trnavské rybníky
reklama

Bývanie v Novom Hlohovci: Komfort bez kompromisov

AKTUALITY - Hlohovec | 27.3.2023, 13.24, reklamný článok

Dokonalý život, v ktorom je všetko na jednom mieste. Starosti minimalizované, očakávania, naopak, vybudené na maximum. A oprávnene. V Novom Hlohovci totiž tým najlepším nešetrili.

Bývanie v Novom Hlohovci: Komfort bez kompromisov


Občianska vybavenosť, obchody, lekári. K tomu blízkosť škôl či materskej školy. A samozrejme, dostupné napojenie na komunikácie do veľkých miest.

 

Sen? Nie, potrebný štandard pre dnešné rýchle životné tempo. Bývanie v tomto storočí už nemôžu byť iba štyri steny, za ktoré sa zatvoríte, vystresované rána a nestíhačky. 


Moderné bývanie musí byť komplex, v ktorom sa cítime dobre, príjemne a bezpečne. Takýto cieľ si dali investori pri tvorbe Nového Hlohovca a plne sa ho držia. Život je totiž farebný a pestrosť vychádza z našich pocitov.

 


Dokončujú exteriéry a maľujú byty

Položili dlažbu, navozili hlinu, do zeme umiestnili polozapustené smetné nádoby a dokončujú chodníky. 


Zakladajú si tiež na bezpečnosti. Nový Hlohovec preto dostane komplexné oplotenie. Architekti mali cit, obyvatelia sa tak určite nebudú cítiť ako v zablokovanej pevnosti.

 

Iba bezpečie na každom kroku. Pre všetkých. Pokojne pustite deti na ihrisko a vychutnajte si čerstvú kávičku. 

 


Bezpečné bývanie pre rodiny s deťmi 

Idete do toho? Ideálne bývanie je teraz na dosah. V Hlohovci tkvie veľký potenciál a potvrdzujú to všetci, ktorí tu žijú a nechcú odísť. V čom sa zhodujú?

 

Bytovky zo sedemdesiatych rokov sú už prežité a nevyhovujú potrebám modernej rodiny. Moderná rodina potrebuje priestor, veľkorysosť, ergonomicky premyslené detaily a funkčnosť.


V Novom Hlohovci všetky tieto nároky pretavili do precízne prepracovaných bytov.

 

„Dovolíme si tvrdiť, že toto bývanie je v súčasnosti to najlepšie, čo vám Hlohovec môže v oblasti nehnuteľností ponúknuť. Vaše bývanie sme vytvorili s víziou skvelého života a vašej budúcnosti. Čo je ešte lepšie, všetko sa nám darí pripravovať podľa plánov a sťahovať sa sem môžete čoskoro. Život  je mozaika príbehov. My do tej vašej chceme vložiť ten najpodstatnejší dielik – zázemie,“ dodávajú zástupcovia projektu Nový Hlohovec.


Informujte sa o našich projektoch na www.novyhlohovec.sk

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama