Futbal, 7. liga: Majcichov vyhral v Červeníku, Madunice dali šesť gólov

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 2.4.2023, 20.08, prispievatelia

Madunice nastrieľali Pečeňadom šesť gólov, Zvončín Zelenču päť.

Futbal, 7. liga: Majcichov vyhral v Červeníku, Madunice dali šesť gólov

Miroslav Sliva priviedol Kátlovce k víťazstvu nad Bučanmi s kapitánskou páskou na ruke. Foto: Ján Král

Majcichov sa na čelo tabuľky dostal pred týždňom len vďaka skóre. Po aktuálnom víťazstve nad Červeníkom sa tam usadil už s trojbodovým náskokom. Kontakt s vedúcou dvojicou si držia ešte Siladice, ktoré zdolali Veľké Orvište.

Iba dve minúty pobytu na ihrisku stačili Petrovi Vandákovi, aby strelil gól. Na ihrisko prišiel na druhý polčas a krátko na to poslal Zvončín do vedenia proti Zelenču. Pred domácich to bol zlomový gól, po ktorom sa odpichli za víťazstvom. Napokon napli súperovu sieť päťkrát a neinkasovali ani raz.

Víťazstvo Kátloviec nad Bučanmi 2:1 zaznamenal Martin Vyhlidal, góly strelil v 7. a 61. minúte. Za hostí zaznamenal gól Tomáš Sedlák, ktorý sa vrátil do klubu po anabáze v FC Nitra.

O víťazstvo kola sa postarali Madunice, ktoré Pečeňadom nastrieľali šesť gólov. O polovicu z nich sa postaral Marek Slovák. Zaujímavosťou je, že strelecký učet si otvoril v 40 minúte, ďalšie góly pridal vždy po desiatich minútach. Domáci záapas dohrávali bez vylúčeného Samuela Skýpalu.

Ružindol sa chcel uchytiť v zápase s Hornými Orešanmi, tie ale boli proti. Jediný gól zápasu zaznamenal Kusý už v 6. minúte, hostia si potom už tento výsledok udržali.