Trnavské rybníky
reklama

Púpavy pri Aleji vytvoria v Trnave komorné bývanie v prostredí plnom zelene

AKTUALITY - Trnava | 7.4.2023, 08.00, reklamný článok

Súčasťou bytov bude aj moderná technológia stropného chladenia a kúrenia.

Púpavy pri Aleji vytvoria v Trnave komorné bývanie v prostredí plnom zelene

 

Na južnom okraji Trnavy vznikne nové komfortné bývanie. Projekt púpavy pri Aleji prinesie v dvoch bytových domoch s modernou architektúrou 78 bytových jednotiek.

 

Budovy budú citlivo zasadené do okolia a obklopené množstvom zelene. Súčasťou projektu je aj vytvorenie verejne prístupného parčíku s altánkom a detským ihriskom.

 

Trnavská spoločnosť púpava development plánuje začať s výstavbou v lokalite vymedzenej Ulicami Zelenečská a Generála Goliana v júli 2023, byty budú novým užívateľom k dispozícii do dvoch rokov.

 

Predaj už spustili, aktuálne platí limitovaná ponuka – 0 % úrok na prvé dva roky bývania!

 

 

Vybrať sa dá z 25 jednoizbových, 37 dvojizbových,15 trojizbových bytov a jedného exkluzívneho štvorizbového bytu. Investor vybuduje 97 parkovacích miest v exteriéri.


Byty budú vybavené stropným chladením a kúrením, ktoré patrí medzi najmodernejšie technológie súčasnosti. Túto technológiu nájdete najmä v luxusných projektoch.

 

 

Taktiež je v cene aj dizajnový štandard, ktorý vám zabezpečí dokonalý komfort pri sťahovaní. Zahŕňa podlahu, dvere, sanitu, obklad a dlažby.

 

K bytom prislúchajú aj balkóny, prípadne predzáhradky, ktoré zapadajú do konceptu projektu, ktorý sa opiera o komorné bývanie na okraji sídliska Linčianska v dobrej dostupnosti občianskej vybavenosti.

 

 

V podstate cez cestu sa nachádza nové obchodné centrum Island, ktorého súčasťou je známy obchodný reťazec LIDL a množstvo iných prevádzok. Ideálne prístupná je diaľnica, na železničnú stanicu sa dá dostať aj cyklotrasou.


Viac informácií o projekte nájdete na webe www.pupavyprialeji.sk.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX
reklama