Trnavské rybníky
reklama

Lístky na finále Slovnaft Cup-u budú v predaji online, oznámili termín odkedy

ŠPORT - Futbal - Spartak | 6.4.2023, 12.14, Ján Král

Pre fanúšikov klubov vyhradia miesta za bránkami, východná a západná tribúny budú prístupné pre všetkých záujemcov.

Lístky na finále Slovnaft Cup-u budú v predaji online, oznámili termín odkedy

Počas finále sa očakáva vypredaný štadión a búrlivá kulisa. Foto: Peter Kollár

Púpavy pri aleji
reklama

 

Predaj vstupeniek na finále Slovnaft Cup-u, ktoré sa uskutoční 1. mája o 15:00 na Štadióne Antona Malatinského v Trnave, sa začne od štvrtka 20. apríla od 11:00. Informuje o tom Slovenský futbalový zväz, organizátor zápasu.

 

Predaj bude iba online formou na webe maxiticket.sk, pokladne na tento zápas nebudú otvorené.


Každý z fanúšikovských táborov finalistov bude mať vyhradené miesta za bránkou. Lístky sa sem budú predávať za sumu 10 eur. Zľavnené pre deti do 12 rokov, držiteľov preukazu ZŤP a seniorov nad 62 rokov za 6 eur. 

ŠUPA technika
reklama


Na západnú a východnú tribúnu budú prístupné pre všetkých fanúšikov a širokú verejnosť za 15 eur, zľavnené za 9 eur.


Ako píše na svojom webe SFZ, na vstupenky za bránku dostane každý klub link, cez ktorý si budú môcť fanúšikovia zakúpiť vstupenky online. 


Prostredníctvom linku si bude možné zakúpiť vstupenky primárne do sektora hostí, resp. do sektora domácich. 


V deň zápasu budú pred vstupom na štadióne prebiehať kontroly dokladu totožnosti oproti vstupenke, na ktorej budú uvedené údaje držiteľa vstupenky, takisto budú bezpečnostné prehliadky pri vstupe cez turniket.


"Osobám, ktoré budú vyhodnotené organizátorom podujatia ako rizikové v zmysle § 2 písm. j) Zákona č. 1/2014 Z. z. o organizovaní verejných športových podujatí a o doplnení niektorých zákonov nebude umožnený vstup na podujatie," informuje SFZ.

 

SFZ o podrobnostiach k zápasu a predaju lístkov

- Zápas bude vyhlásený za rizikový alebo bude vedený v osobitnom režime a vstupenky sa budú predávať na krstné meno a priezvisko, dátum narodenia, adresu každého držiteľa vstupenky, bez ohľadu na sektor. 


- Registrácia – vytvorenie si konta na web stránke MAXITICKET.sk - potrebné najmä na doručenie elektronických vstupeniek a komunikáciu so zákazníkom.


- Vstupenky na finále Slovnaft Cup-u sa predávajú výhradne online a to do dňa zápasu, tj. do 1. 5. 2023 do času výkopu do 15:00 hod. So začiatkom času výkopu bude link vypnutý a už nebude možné si vstupenky zakúpiť.


- Na jeden nákup, tj. na jedného registrovaného užívateľa (zákazníka), bude možné si zakúpiť max. 4 vstupenky a ku každej vstupenke je potrebné uviesť údaje držiteľa vstupenky, ktorý sa aj na danom zápase zúčastní.


- Upozorňujeme, že mená na vstupenkách sa nebudú dať zmeniť/zameniť za nového držiteľa.


- Taktiež nie je možné údaje na vstupenke prepisovať. Akonáhle budú údaje na vstupenke prepisované, držiteľ takejto vstupenky nemusí byť vpustený na štadión. Údaje na vstupenke musia byť vytlačené priamo zo systému predajcu vstupeniek.

 

- Pri nákupe sa zadávajú údaje každého držiteľa vstupenky, ktorý sa priamo zúčastní na uvedenom zápase a nie údaje kupujúceho.


- Pri nákupe sa uvádzajú údaje uvedené vyššie každého držiteľa vstupenky, avšak na vstupenke bude uvedené iba krstné meno a priezvisko konkrétneho držiteľa vstupeniek.


- Priamy online nákup vstupeniek, bez možnosti rezervácie.


- Každý kupujúci musí v nákupnom košíku zaškrtnúť políčko „Súhlas so Všeobecnými obchodnými podmienkami“, ako aj „Súhlas dotknutej osoby so spracovaním osobných údajov pre účely zápasu FINÁLE SLOVNAFT CUP-u, dňa 1.5.2023“.

 

(zdroj: futbalsfz.sk)

 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX
reklama