Trnavské rybníky
reklama

Futbalová glosa: Po Naked male sme úspešne dali aj Wolverhampton

ŠPORT - Futbal - Futbalová glosa | 12.4.2023, 12.12, prispievatelia

Futbalista Hrnčiaroviec Peter Vozár sa drží hesla, že šport aj život treba brať s nadhľadom. V tom duchu píše aj svoje glosy.

Futbalová glosa: Po Naked male sme úspešne dali aj Wolverhampton

Louisovi sme v angličtine vysvetlili názvy našich obcí. Foto: trnavskyhlas.sk

Púpavy pri aleji
reklama

 

Tentoraz písal o zápase Vlčkovce - Hrnčiarovce 1:9.

 

Milí priatelia,

Minulý týždeň sme si z chuti zastrieľali proti Naháču a papierové predpoklady sme cestovali potvrdiť do trnavského Wolverhamptonu, teda Vlčkoviec.

ŠUPA technika
reklama


Keď sme pri tých názvoch, Louis, náš brazílsky legionár sa v aute cestou pýtal, či je pravda, že sme hrali proti nahému. My že áno, that´s  right, we played against the naked male.


A ešte sme mu pridali, že na Slovensku máme aj dedinu s názvom Bloody pubs. :)


A potom sme to už rozbalili. Do útoku miesto oddychujúceho Jeďa nastúpil Zákon a poriadok a v zmysle vyhlášky načal po skrumáži domácich.


14. minúta, Brimus, 0:1.


V 19. minúte zahrával Miloš rohový kop a štatistika hovorila jasne, že 0:2. Gól zo zadnej päťky strelil Queto. Kvetan, 0:2 


Medzitým domáci gólman chytil tri čisté šance, strelecky aktívny bol Luskáč strelami zo strednej vzdialenosti.


Od 30. minúty sme sa vlastnými nepresnosťami dostali pod tlak, z čoho rezultoval aj pokutový kop, ten však Kubo v bráne bravúrne vyrazil.


Stav sa však menil o pár minút neskôr, kedy tvrdú strelu domáceho Njaradiho ešte niektorý z našich obrancov tečoval a strela zapadla do sita. 35. minúta, Njaradi, 1:2.


Vlčkovce vycítili šancu na obrat, to ale naštartovali iba Luskáča, ktorý využil z priameho kopu jediné zaváhanie výborne chytajúceho gólmana domácich. 41. minúta, Lukáčik, 1:3.

 

Polčas.


Kľud na naše kopačky do druhého dejstva priniesol Kosťo, ktorý v 53. minúte zvýšil na rozdiel troch gólov. Vnuk, 1:4.


V 62. minúte využil šancu po pokutovom kope a zvýšil na 1:5.


Tradične sa do listiny strelcov zapísal kpt. Sedlo - 65. minúta, Sedlický 1:6.


Celý druhý polčas sa zastreľoval náš najbehavejší Dudko, ale v troch stopercentných šanciach triafal iba brankára domácich. Dočkal sa však aj on a v 82. minúte strelou k žrdi zvýšil už na 1:7.


Diváci sa medzitým zabávali na tom, kto lepšie popíše ako býva Vozo v ofsajde, odkedy tam býva a tak, normálne srandu si robili zo starého pána.


Lenže Petrík sa zdravo nasrdil, bombou pod brvno z hranice 16-tky ešte nechal vyniknúť gólmana domácich, v 87. a 89. minúte však po milimetrových Dudkových prihrávkach dvakrát nechal brankára v pozícii štatistu. 87., 89. minúta, Vozár, 1:8, 1:9.


To už diváci šaleli a dožadovali sa hetriku, lenže Petrík nie je sebec a z rýchleho protiútoku v prečíslení 5 na 1 našiel kamarát Simeona, ktorý však ideálny čas na skórovanie preváhal.


Povinné tri body sme získali, veľmi dobrým výkonom sa však prezentovali aj naše mladé pušky, istotou v bráne Jakub, ktorý sa stal špecialistom na pokutové kopy, na stopérovi Timo, v zálohe behavý Marek Tlčik, ale aj Roman Jakabovič.


Dá sa povedať, že tú budúcnosť celkom dobre vidím, chalani ukazujú zápas od zápasu veľký progres.


Ak ich chcete v akcii vidieť tiež, tak šup, v nedeľu doma so Slovenskou Novou Vsou.

 

PETER VOZÁR

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama
cale clinic
reklama