Trnavské rybníky
reklama

Letný tábor pre deti? Golfisti pripravujú program aj pre začiatočníkov

ŠPORT - Golf | 14.4.2023, 07.01, reklamný článok

Hľadáte program pre deti na letné prázdniny? Riešenie ponúka Golfový klub Trnava. Aj tento rok pripravujú denné detské tábory, ktoré nie sú určené len pre golfistov. Prihlásiť sa môže akékoľvek dieťa od 5 do 12 rokov, šport si osvojí a vďaka trénerom získa potrebné zručnosti.

Letný tábor pre deti? Golfisti pripravujú program aj pre začiatočníkov

V golfových táboroch vládne dobrá nálada. 


Golfová výstroj nie je potrebná, vítaní sú aj úplní začiatočníci. Tábory budú prebiehať v trnavskom golfovom areáli pri Kamennom mlyne, výnimkou je jeden deň strávený v prírode.


Pre účastníkov je okrem golfových hier pripravený pestrý program ako zážitková angličtina, rôzne súťaže, tvorivé dielne, športové rozcvičky s trénermi či vodné hry a pod. Deti si vyskúšajú tiež footgolf, nový šport, ktorý spája v sebe prvky golfu a futbalu.


Všetko prebieha pod dozorom skúseného tímu pedagógov, zdravotníkov, trénerov a animátorov.

 

Deti získajú návyky k hre.

 


O jedlo je postarané, nakoľko v areáli sa nachádza kaviareň, ktorá je vybavená aj kuchyňou a kde kuchár denne pripravuje čerstvú desiatu, obed aj olovrant.


Golfový klub v Trnave má s organizovaním letných detských táborov bohaté skúsenosti, chystá už ich desiaty ročník

 

Súčasťou golfového tábora sú aj sprievodné podujatia.

 


Tento rok pre veľký záujem pripravili tri turnusy, dva tábory sú v júli (10.- 14.7. a 24.- 28.7.) a jeden v auguste (14. - 18.8.), program je zabezpečený od 8:00 do 16:00.


Ak rodičia prihlásia svoje dieťa do konca apríla, vyplnia prihlášku a zašlú na mail, získajú zvýhodnenú cenu 189 eur (namiesto 210 eur).


Prihlášku nájdete TU.

 

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama