Trnavské rybníky
reklama

Trendy moderného života sú pohodlie a komfort

SERVIS - Dom a záhrada | 19.4.2023, 16.50, reklamný článok

Moderný rytmus života diktuje svoje vlastné pravidlá, takže fyzicky nie je dosť času na niektoré záležitosti v domácnosti, ale všetci sa snažíme zariadiť svoj priestor čo najpohodlnejšie, funkčne a vkusne, bez toho, aby sme míňali veľa prostriedkov.

Trendy moderného života sú pohodlie a komfort

 

Váš domov by mal byť miestom, kam sa chcete vrátiť. Hlavným trendom je preto spojenie útulnosti, jednoduchosti a estetiky, aby nič neodvádzalo pozornosť od oddychu.


Tak ako dom začína základom, vylepšenie domáceho pozemku začína plotom. Po výbere betónového plotu budete nepochybne v trende!


Predtým boli betónové ploty objemné a ťažké konštrukcie, ktoré si vyžadovali veľa času na postavenie.

 

S modernými technológiami sa betónové ploty vyrábajú v najrôznejších prevedeniach a slúžia nielen na ochranu, ale aj na estetické zónovanie súkromného priestoru.


Moderným trendom sú dekoratívne betónové ploty. Sú praktické, krásne a ľahko sa inštalujú. Vyberte si trendové štýly podľa svojho vkusu: pod tehlu, bridlicu, kamene, drevo, ratan alebo len hladký povrch.

 

Do pozornosti dávame aj jednostranné a obojstranné ploty, bariérové ​​ploty, farebné ploty so vzormi pre rodinné súkromné ​​domy, ploty pre zónovanie záhradnej architektúry, protihlukové steny pre sklady a priemyselné objekty, športoviská a voliéry.

 

Betónový plot vydrží desaťročia, ochráni súkromné ​​územie a skrášli lokalitu. Zároveň sa ľahko demontuje a inštaluje.


Rovnako nevyhnutnou vecou v modernom dome či byte bude klimatizácia s montážou, schopná vytvárať príjemnú mikroklímu za každého počasia.


Súčasný trend je zameraný na prefabrikované modely, ktoré obsahujú všetko potrebné pre rýchlu inštaláciu zariadenia (napríklad prepojovacie potrubie a potrubie na odvod kondenzátu, napájací zdroj a pod.).


Nástenné, stropné a iné typy klimatizácií si môžete vybrať podľa svojich potrieb a typu miestnosti. Moderné modely majú minimalistický dizajn, takže harmonicky zapadnú do interiéru.

 

Sú energeticky účinné a multifunkčné, aby zabezpečili udržanie príjemnej teploty a optimálnej úrovne vlhkosti. Takéto klimatizácie sa vyznačujú tichým režimom prevádzky, ľahko sa montujú a ovládajú počasie v dome stlačením tlačidla.

 

Všetko potrebné vybavenie bude doručené na uvedenú adresu.


Moderný život si vyžaduje inovatívny prístup, preto nestrácajte čas a vyberte si skutočné pohodlie!

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama