Trnavské rybníky
reklama

Vyberte si ten správny zásnubný prsteň

AKTUALITY - Firmy | 21.4.2023, 11.15, reklamný článok

V živote takmer každého muža príde zlom, keď si uvedomí, že je čas zmeniť svoj osud. To znamená, že je čas naladiť sa, dať sa dokopy a nakoniec dať svojmu milovanému dievčaťu úprimný návrh.

Vyberte si ten správny zásnubný prsteň


K tejto, jednej z najdôležitejších udalostí v živote, je potrebné pristupovať so všetkou vážnosťou a zodpovednosťou. Pre ideálny návrh je potrebné zvoliť správny čas, miesto a samozrejme aj samotný zásnubný prsteň.

 

 

Ako si vybrať ten správny zásnubný prsteň? Top 7 užitočných tipov

Zásnubný prsteň je šperk, ktorý bude vaša srdcovka nosiť takmer neustále a po svadbe aj v tandeme so snubným prsteňom. Preto pri výbere šperku dbajte na jeho praktickosť a funkčnosť, rovnako dôležité ako vzhľad.

 


Na čo si teda dať pozor pri výbere zásnubného prsteňa?

1. Farba kovu. Svadobné obrúčky sú vyrobené zo zlata 585, farba kovu závisí len od vašich preferencií. Klasické modely sa vyrábajú v červenej alebo žltej farbe, biele zlato pôsobí originálnejšie a modernejšie.


2. Kameň na prsteň. Zásnubný prsteň s diamantom sa odhaduje podľa hmotnosti a čistoty kameňa. Je lepšie si vybrať výrobky s malým diamantom s hmotnosťou od 0,3 do 1 karátu. Namiesto diamantového zásnubného prsteňa si môžete vybrať model s akýmkoľvek druhým kameňom: perlou, topazom alebo ametystom.


3. Brusy kameňa. Najobľúbenejšie brusy sú okrúhly (briliantový brus), oválny alebo emerald - obdĺžnikový brus a vzor srdca.


4. Hrúbka. Hlavnú úlohu tu zohrávajú osobné preferencie, ako aj tvar prstov druhej polovice. Ak má dievča tenké a dlhé prsty, môžete si bezpečne vybrať prsteň ľubovoľnej šírky. Pre majiteľku kratších prstov je vhodná ozdoba so šírkou najviac 3,5 milimetra.


5. Dizajn. Niektoré výrobky sú zdobené diamantovým okrajom, rozptýlením malých kamienkov a rôznymi dekoratívnymi prvkami.


6. Gravírovanie. Najromantickejší muži môžu ozdobu doplniť malým nápisom, ktorý bude vyrytý na vnútornej strane prsteňa.


7. Kombinácia s inými dekoráciami dievčaťa. Skúste sa bližšie pozrieť na to, aký štýl šperkov preferuje vaša vyvolená. Možno sú to extravagantné šperky alebo elegantné ženské doplnky.

 


Po oboznámení sa so základnými kritériami pre výber zásnubného prsteňa nebude ťažké nájsť vhodnú dekoráciu v internetovom obchode EGNE. Hlavná vec je veriť vo svoju vlastnú silu a byť v čo najpozitívnejšej nálade.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda plug in hybrid
reklama
Cisárky Sereď
reklama