Trnavské rybníky
reklama

Trnavskí golfisti chystajú Deň otvorených dverí s aktivitami pre celú rodinu

ŠPORT - Golf | 4.5.2023, 07.24, Ján Král

Chýbať nebude výborné jedlo, tombola či rôzne atrakcie a aktivity.

Trnavskí golfisti chystajú Deň otvorených dverí s aktivitami pre celú rodinu

Ilustračné foto: Golf Trnava

 

V trnavskom golfom areáli pripravujú Deň otvorených dverí. Akcia pre celé rodiny sa uskutoční v sobotu 13. mája od 9:00 do 18:00.


Akciu spoluorganizuje Slovenská golfová asociácia, pri príležitosti Národného dňa golfu sa zapoja dve desiatky golfových areálov po celom Slovensku.


Pre návštevníkov pripravia v areáli na okraji Kamenného mlynu okrem klasickej golfovej ponuky (odpalisko a deväťjamkové ihrisko) aj veľa atrakcií a aktivít.

 

Deti sa môžu tešiť na maľovanie na tvár, nafukovací hrad či detský kútik pre najmenších.


Zahrať sa tiež budú môcť na novom detskom ihrisku s pieskoviskom, ktoré vyrástlo v areáli. Deťom sa budú venovať animátori, z golfových loptičiek si budú môcť vytvoriť napr. napodobeniny zvieratiek.


Záujemcovia o golf každého veku si pod dohľadom lektorov a trénerov budú môcť vyskúšať odpaly a tiež puttovanie, teda hru na greene s cieľom dostať loptičku do jamky.

 

Na Deň otvorených dverí budú záujemcom k dispozícii aj golfoví inštruktori. 

 


Návštevníci areálu si budú môcť tiež pozrieť techniku, s ktorou udržiavajú golfový areál v dokonalom stave. O 16:30 príde na rad tombola s množstvom nielen golfových cien.


Počas celého dňa bude pripravené aj chutné občerstvenie. V rámci DOD budú kuchári na golfe podávať cigánsku a americké hot-dogy.


Kaviareň v areáli je otvorená celý rok pre všetkých, okrem kávy sa tu dá počas dňa aj najesť a oddýchnuť si v príjemnom prostredí. Golfový areál je tiež ideálnym miestom na firemné teambuildingy.


Ak máte záujem, aby sa vaše dieťa venovalo golfu, Deň otvorených dverí je skvelá príležitosť spoznať areál a trénerov. Do klubu prijímajú chlapcov a dievčatá vo veku od 5 rokov.

 

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama
cale clinic
reklama