Trnavské rybníky
reklama

Golf si môže v sobotu na ihrisku v Kamennom mlyne vyskúšať celá rodina

ŠPORT - Golf | 12.5.2023, 11.05, prispievatelia

Program je pripravený od 9:00 do 18:00.

Golf si môže v sobotu na ihrisku v Kamennom mlyne vyskúšať celá rodina

Ilustračné foto: Golf Trnava

Púpavy pri aleji
reklama

 

Hovorí sa, že neexistuje zlé počasie, iba zle oblečený golfista. Napriek tomu, že sa v piatok ochladilo, v sobotu by podľa predpovede pršať nemalo, Deň otvorených dverí v golfovom areáli v Kamennom Mlyne v Trnave teda bude tak ako ho naplánovali. 


Trnavský klub otvára svoje brány pre fanúšikov, ale tiež pre tých, ktorí by si tento šport radi vyskúšali. Nebudú chýbať golfové a footgolfové workshopy, ako aj športové a tvorivé aktivity pre deti.


Program dňa otvorených dverí sa začne v sobotu 13. mája od 9:00 golfom pre všetkých, kedy si návštevníci budú môcť až do večera vyskúšať odpaľovanie s lektormi.

ŠUPA technika
reklama

 

Nasledovať budú workshopy golfu a footgolfu a ukážky techník na údržbu ihriska o 11:00.


„Tento rok oslavujeme už jedenástu sezónu nášho ihriska. Za desať rokov sa nám podarilo vybudovať jeden z najúspešnejších golfových klubov na Slovensku zameraných na deti a mládež. Celkovo máme 360 členov vrátane detí, ktoré pravidelne u nás trénujú vo veku od 6 do 19 rokov,“ hovorí Michal Novotný, prezident klubu Golf Trnava.


Počas dňa otvorených dverí si budú môcť rodiny s deťmi vyskúšať baby golf (pre úplne malé deti).

 

„Snažíme sa aj tým najmenším predstaviť tento šport, kde sa naučia trpezlivosti, golfovej etikete, samostatnosti, taktike a v neposlednom rade ich učíme, ako sa správať k životnému prostrediu a starostlivosti o golfové ihrisko,“ dodáva Michal Novotný.


Pre deti organizátori pripravili tiež maľovanie na tvár, detský kútik, nafukovaciu atrakciu, ako aj golfové tvorivé dielne od 9:00 do 18:00. Dospelých poteší po úspešnom dni na ihrisku tombola o 16:30.


Návštevníci nájdu v areáli Golf Trnava kryté odpalisko so zázemím, priestranné tréningové plochy na nácvik krátkej hry, deväťjamkovú akadémiu, footgolfové ihrisko, crossfitovú vežu, kaviareň a detské ihrisko.

 

(tt, krj)

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama