Futbal, 7. liga: Majcichov opäť s víťazstvom, Siladice zdolali Červeník

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 14.5.2023, 16.37, prispievatelia

Po prevažne sobotnom kole sa Majcichov opäť usadil na prvej priečke tabuľky a odskočil o tri body druhému Červeníku.

Futbal, 7. liga: Majcichov opäť s víťazstvom, Siladice zdolali Červeník

Bod Cíferu proti Ružindolu zabezpečil Lukáš Fekete. Foto: Ján Král

Majcichov ide v 7. lige ako dobre nabrúsená píla, vo Zvončíne rozhodol o osude zápasu už v prvom polčase dvoma gólmi Bunčeka, tretí pridal Gerši. Ďalšie góly padali až v závere, štvrtý gól hostí vsietil Neštický, domáci krátko pred koncom zaznamenali jediný gól, keď pokutový kop premenil Vyskoč.

Červeník sa v Siladiciach ujal vedenia zásluhou svojho strelca Babica, ale čerstvý finalista Bestrent Cupu-u sa nevzdal. Gólom Ertla Siladice najskôr vyrovnali a Laurinec sa postaral o obrat v zápase.

Aj Bučany otočili v zápase s Hornými Orešanmi nepriaznivý výsledok z prvého polčasu a vyhrali 4:2.

Veľké Orvište, ktoré je tiež finalistom Bestrent Cup-u, zdolalo Madunice dvoma gólmi Patrika Chudého.

V Krakovanoch videli diváci okrem víťazstva domácich aj červenú kartu, ktorú inkasoval Bukovec zo Zelenča. O dva góly domácich sa postaral kapitán Šurin, jediný gól hostí zaznamenal Horváth z pokutového kopu.

Kátlovce strelili Pečeňadom šesť gólov, strelci sa však zobudili až v samom závere prvého polčasu. Na začiatku druhého polčasu hostia rýchlo vyrovnali, ale to už bolo z ich strany všetko. Kátlovce v druhom polčase skórovali ešte päťkrát.

Ružindol sa v Cíferi ujal vedenia, ale domáci rýchlo vyrovnali. Viac gólov už diváci v tomto zápase nevideli.