Trnavské rybníky
reklama

Zraz automobilových klasík na letisku v Trnave ponúkne i parádny sprievodný program

AKTUALITY - Trnava | 17.5.2023, 07.00, prispievatelia

Jeden z účastníkov si domov odvezie americký kabriolet, ktorý je prvou cenou v tombole!

Zraz automobilových klasík na letisku v Trnave ponúkne i parádny sprievodný program

K videniu budú aj takéto motozákusky. Foto: Ján Král

reklama

 

Parádne americké autá s nadčasovým dizajnom, ale aj ďalšie automobilové klasiky sa stretnú už túto sobotu v Trnave. Celodenné podujatie Classic Car Show 2023 na letisku na Malženickej ceste má podľa organizátorov ambíciu stať sa najväčím zrazom klasických vozidiel na Slovensku.

 

Začína sa v sobotu 20. mája o 9:00 a potrvá až do neskorého večera.

 

A teraz to najlepšie: jeden z účastníkov má šancu v tombole získať americký kabriolet! Nie na víkend, nie na týždeň, ale navždy.

Trnava - Kamenáč
reklama

 

A čo sú to tie klasické vozidlá? „Sú to autá, ktoré už majú niečo za sebou, teda aspoň tridsať rokov, a ktoré sú ešte niečím zaujímavé,“ priblížil Robert Lisý z klubu Garage 42, ktorý druhý ročník podujatia organizuje.

 

Podľa zberateľov „klasík“ ide o autá, ktoré jednoducho majú dušu. V Trnave by sa podľa Lisého malo zísť približne 300 takýchto vozidiel.

 

Okrem obdivovania automobilov budú súčasťou podujatia aj rôzne sprievodné aktivity a hudobné vystúpenia. Chýbať nebude demolácia vozidiel, ako aj ďalšie dynamické ukážky.

 

Už o 12:00 sa bude merať hluk automobilov, nasledovať bude motokrosová show či gastrosúťaž v jedení minipárkov.

 

 

O 16:00 zahrá Iron Maiden Revival, nasledovať bude Monster Truck Show, o 18:00 vystúpenie kapely Polemic a o 19:00 sa bude žrebovať tombola.

 

Jej víťaz sa stane majiteľom už spomínaného atraktívneho kabrioletu a druhý v poradí získa Ford na víkend.

 

Ani potom však Clasic Car Show 2023 ešte nekončí, pretože bubnovať bude Nikoleta Šurinová, víťazka Česko-Slovensko má talent a bodkou za celodenným programom bude okolo 22:00 ohňostroj.

 

No a okrem toho bude počas dňa k dispozícii americký školský autobus, jazdy na kabriolete, množstvo atrakcií pre deti a...

 

Ale treba prísť a presvedčiť sa na vlastné oči. Už túto sobotu od 9:00 do 22:00 na letisku na Malženickej ceste v Trnave.

 

(pm)

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda plug in hybrid
reklama