Trnavské rybníky
reklama

Ružový máj ponúkne v Trnave výberové vína aj koncert Petra Lipu

AKTUALITY - Trnava | 19.5.2023, 07.00, prispievatelia

Zážitkové podujatie ponúkne okrem vín a ružových nápojov aj kvalitné jedlo a napr. aj moderované degustácie.

Ružový máj ponúkne v Trnave výberové vína aj koncert Petra Lipu

 

Milovníkov vína a dobrého jedla poteší v záver aktuálneho mesiaca (27.5.) ďalšia netuctová akcia vo výbornej atmosfére.

 

V priestoroch trnavského Nádvoria bude podujatie Ružový máj, ktoré ponúkne v skvelej atmosfére výberové víno, skvelé jedlo a hudobnú produkciu zavŕšenú koncertom džezového speváka Petra Lipu


Prvý ročník festivalu ružových vín, klaretov a frizzante prichádza s myšlienkou prezentácie a degustácie relatívne mladého ale stále sa rozvíjajúceho segmentu ružových vín.


„Dôraz kladieme na pestrý výber kvalitných slovenských vinárstiev, z rôznych vinohradníckych regiónov. Prezentovať sa bude viac ako tucet vinárov. Trnavský Mrva & Stanko, Chateau Rúbaň zo Strekova, Shebo winery z Nitry či Baynach z Bojničiek, ako aj mnohí ďalší,“ uvádzajú organizátori podujatia.


Aktuálny zoznam vinárov je na webe podujatia www.ruzovymaj.sk. Moderované degustácie vybraných vinárov budú o 16:00, 17:00 a 18:00. 


V ponuke nebude chýbať aj výber nealko limonád, káva či tematický bar s výberom letných drinkov v ružovej farbe.

 

O chuťovky k ochutnávaniu vín nebude núdza. Domáce fokáče, koláče či syrovo-mäsové tapas z dielne Dezertology ideálne napárajú chute k vínu. K dispozícii bude aj víkendové menu bistra Akadémia.


Pohodové ochutnávanie počas denného programu hudobne spestrí Martin Cehelsky. Tento známy DJ sa pohybuje vo výbere viacerých žánrov a je zárukou príjemnej selekcie.


Skutočnou lahôdkou bude večerné vystúpenie Petra Lipu, ktorý so svojou kapelou, odohrá 90-minútový koncert, ktorý ako čerešnička na torte, uzatvorí celodenný program. Začiatok vystúpenie chystajú na 20:30.


Podujatie sa na Nádvorí začína v sobotu 27. mája o 13:00 a potrvá do 23:00.Lístky sú dostupné online, podujatie môžete sledovať aj na Facebooku.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda 30 rokov
reklama
Cisárky Sereď
reklama