Trnavské rybníky
reklama

Gašparík je v Trnave šťastný, Spartak prichystal dorastencom odmenu za výkony

ŠPORT - Futbal - Spartak | 22.5.2023, 16.42, prispievatelia

Ponuku mal pred rokom, teraz sa sústreďuje na prácu v Trnave.

Gašparík je v Trnave šťastný, Spartak prichystal dorastencom odmenu za výkony

Michal Gašparík bol po triumfe v Slovnaft Cup-e dojatý. Foto: Juraj Cisár

Púpavy pri aleji
reklama


Na tlačovej konferencii po poslednom zápase sezóny padli informácie o možnom pohybe v kádri futbalového Spartaka Trnava.

 

Z pohľadu príchodov sa čoraz intenzívnejšie skloňuje záujem červeno-čiernych o stredopoliara Trenčína Filipa Bainoviča.

 

Šumy bolo na jar počuť aj okolo trénerskej lavičky. Najmä v súvislosti so zopakovaným triumfom v Slovnaft Cup-e médiá špekuľovali, či nepríde zaujímavá ponuka.

ŠUPA technika
reklama

 

Ako vidí novú sezónu hlavný tréner červeno-čiernych Michal Gašparík?


„Zmluvu mám ešte na budúcu sezónu. Jedna vec je, že bol o mňa pred rokom záujem v Poľsku, bol som kandidát, dostal som sa do výberu poslednej trojice, vybrali si iného. Na druhú stranu mám platný kontrakt a nikde sa nehrniem. Ja som tu šťastný, nám sa tu darí. Mám tu perfektnú partiu v realizačnom tíme, ktorí mi pomáhajú aj čo sa týka futbalu, aj ľudsky sme si sadli. Sme mladý kolektív a sme perfektní, lebo aj pracujeme aj vieme osláviť. Veľmi ma to tu baví, ja som tu doma. Pokiaľ sa darí, tak ja ako Trnavčan som tu šťastný, teším sa na každý tréning, na každý zápas. Myslím si, že by som tu mohol ešte ďalšiu sezónu ostať, Dúfam, že sa nám bude dariť tak, aby som bol úspešný ja aj mužstvo. Aby ľudia chodili na futbal a to je ten základ,“ znela jasná odpoveď trénera andelov.

 

 

Spartakovci nastúpili na dovolenky, úvodný zraz letnej prípravy ich čaká až 15. júna. Dovtedy bude jasnejšia situácia aj okolo hráčskeho kádra. V Trnave to vyzerá na rušné futbalové leto.

 

V trnavskom klube však už myslia aj na budúcnosť. Talentovú zmluvu preto podpísali s dvojicou mladších dorastencov Spartaka Martinom Ležákom a Martinom Konopkom a dokonca aj s dvojicou starších žiakov Jakubom Benkovským a Petrom Pittelom.

 

Starší dorastenci sú pred záverečným kolom na piatom mieste tabuľky. Ako odmenu za sezónu si zahrajú zverenci trénera Petra Gažiho zápas s Podbrezovou na Štadióne Antona Malatinského. Výkop bude v sobotu 27. mája o 11:00.

 

ŠTEFAN HORVÁTH, JÁN KRÁL

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama