Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Milovníci psov majú zraz v Trnave, kynologický sviatok bude už tento víkend

AKTUALITY - Trnava | 23.5.2023, 07.00, prispievatelia

Pripravený je aj sprievodný program vrátane bazénovej párty.

Milovníci psov majú zraz v Trnave, kynologický sviatok bude už tento víkend

Ilustračné foto (2x): Kynologický klub

reklama

 

V sobotu 27. mája si prídu na svoje všetci nadšenci psov a milovníci zvierat. V Trnave sa v areáli Strednej odbornej školy poľnohospodárstva a služieb na vidieku (poľnohospodárska škola) uskutoční už v poradí tretí ročník Kynologického dňa.

 

Pripravený je bohatý program pre návštevníkov všetkých vekových kategórií, vrátane dvojnohých aj štvornohých. Oficiálny program sa začína o 10:00.

 

Medzi hlavné atrakcie patria výstavy psov, kde sa predstavia rôzne plemená vrátane krížencov, ukážky agility a výcviku, ako aj práca policajných a záchranárskych psov. 

Ružový park
reklama


Okrem týchto atrakcií pripravujú aj ďalšie zaujímavé súťaže, ako napr. obedience (previerka stupňa poslušnosti a vycvičenosti psov), IQ test a súťaž o najlepší psí kostým.

 

Ak nechcete súťažiť, môžete si oddýchnuť pri bazénovej párty alebo si vyskúšať maľovanie so psom a objaviť tak skrytý talent svojho miláčika.

 

Registrovať sa do súťaží bude možné pri vstupe, s výnimkou výstavy psov, kde sa môžete registrovať online TU.

 

 

Štartovné pre všetky súťaže je 15 eur. Vstup na podujatie je voľný pre všetkých návštevníkov. Počas celého dňa si budete môcť dopriať občerstvenie v stánkoch s jedlom a pitím, ako aj si doplniť výbavu v stánkoch so psím tovarom.

 

Pripravený bude aj psí bazár, z ktorého výťažok pôjde na pomoc psíkom, ktorí ešte hľadajú svoj domov a potrebujú podporu.

 

Organizátorom podujatia je Kynologický klub Blueberry, ktorý navyše ponúka začiatočnícke kurzy aj klubové tréningy pre pokročilých nadšencov kynológie.

 

 

(zh)

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda plug in hybrid
reklama