Trnavské rybníky
reklama

Nádvorie pokračuje v oslavách, v sobotu chystá koncert skupiny Para

AKTUALITY - Trnava | 30.5.2023, 07.00, reklamný článok

Kapela sa na Nádvorie vráti po piatich rokoch.

Nádvorie pokračuje v oslavách, v sobotu chystá koncert skupiny Para

Para už na Nádvorí vystupovala pri jeho slávnostnom otvorení. Foto - zdroj: Nádvorie

Cukrovar bývanie
reklama


Trnavským Nádvorím sa stále nesie narodeninová nálada. V apríli pred piatimi rokmi sa prvýkrát otvorilo verejnosti, a to práve výborným koncertom kapely Para. Teraz s jej koncertom symbolicky vykračuje do svojej druhej päťročnice.


Para je nadčasová. S hudbou nikdy nekalkulovali a na koncerty chodí celá kapela nabitá energiou. Navyše, s Nádvorím aj osobne spätá. Jeden z jej zakladateľov, basgitarista Matúš Vallo, bol jedným z architektov, ktorí Nádvorie navrhovali.


Na koncert si vstupenky kúpilo už šesť stoviek návštevníkov. Príďte sa aj vy výborne zabaviť na skvelej hudbe, ktorou vás nezabudnuteľne prevedie frontman Lasky.

Munipolis Trnava
reklama

 

„Zbožňujem to odovzdávanie a prijímanie energie od publika smerom ku kapele a od kapely smerom k publiku,“ hovorí otvorene Lasky.


Za 30 rokov na scéne vo svojej diskografii nazbierali naozaj kultové piesne. Veď kto by nepoznal hity ako Linda, Našou krajinou, Prví poslední, Keď ťa stretnem či najnovší singel To okolo nás, ktorý sa stal najhranejšou skladbou roka 2022.


Para, to je leto, festivaly, priateľstvo a dobrá nálada. Príďte si ju užiť aj vy v sobotu 3. júna o 20:00 priamo na Nádvorie. Koncert bude na státie a koná sa za každého počasia.


Vstupenky a organizačné info nájdete na stránke www.nadvorie.com

Mediálnymi partnermi Nádvoria sú trnavskyhlas.sk, MY Trnava, Trnavsko, trnava-live.sk a Trnavské rádio.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama
Kúpele Smrdáky
reklama