Trnavské rybníky
reklama

Vodiči pozor, pred trnavskou nemocnicou už len tak neprejdete

AKTUALITY - Trnava | 31.5.2023, 14.14, prispievatelia

Pribudlo dopravné značenie, ktoré označuje slepú ulicu, na ceste pribudla aj mobilná zeleň.

Vodiči pozor, pred trnavskou nemocnicou už len tak neprejdete

V časti Ulice A. Žarnova dnes pribudla zeleň vo veľkých kvetináčoch. FOTO: Pavol Machovič
 

Cukrovar Trnava
reklama

Ulica A. Žarnova v Trnave je v časti pri vchode do Fakultnej nemocnice od dnešného dňa neprejazdná. Mesto Trnava dalo na cestu umiestniť veľké kvetináče s vyrastenými stromami a kríkmi. Samozrejme, k tomu patrí aj príslušná zmena dopravného značenia.

 

Cez prvý vjazd z Dohnányho ulice od kruhovej križovatky sa autá dostanú len do južnej časti Ulice A. Žarnova, kde je zopár parkovacích miest, do nemocnice už nie.

 

Pred vjazdom do tejto uličky je dopravné značenie, ktoré upozorňuje na to, že ide o slepú ulicu. Dnes ešte vodiči jazdili po pamäti a tak sa mnohí museli otáčať.

Potulky mestom
reklama

 


Táto dopravná značka už bola zbytočná. FOTO: Pavol Machovič

 

Pre príjazd do nemocnice slúži druhý vjazd na Ulicu Andreja Žarnova, ktorý vedie okolo urgentného príjmu a nového bytového domu.

 

Obmedzenie dopravy pred Fakultnou nemocnicou v Trnave žiadalo jej vedenie. Vozidiel tu bude menej, keďže ulica už nebude slúžiť ako skratka pre tých vodičov, ktorí sa chceli vyhnúť Dohnányho ulici, prípadne križovatke pre železničnej stanici.

 

Víťazmi toho riešenia budú určite chodci, ktorí budú mať zaručené bezpečné prechádzanie medzi „starou“ nemocnicou a Pavilónom chirurgických disciplín.

 

V lokalite pribudli nové značky, ktoré upozorňujú na slepú ulicu. FOTO: Pavol Machovič

(pm)
 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX Trnava
reklama