Trnavské rybníky
reklama

Spartak získal druhú posilu z Trenčína, andelom sa upísal Filip Bainovič

ŠPORT - Futbal - Spartak | 1.6.2023, 10.10, Ján Král

Hrávať môže v strede zálohy i na pozícii štítového záložníka.

Spartak získal druhú posilu z Trenčína, andelom sa upísal Filip Bainovič

Filip Bainovič po podpise zmluvy so Spartakom. Foto: Lukáš Grinaj

Púpavy pri aleji
reklama

 

Spartak Trnava postupne tvorí káder pre novú sezónu a už oznámil druhú posilu. Po Philipovi Azangovi príde v lete do Trnavy aj ďalší futbalista Trenčína.

 

Andeli sa dohodli so srbským stredopoliarom Filipom Bainovičom. Červeno-čiernym sa upísal, onedlho 27-ročný záložník, na tri roky. 


Bainovič pred príchodom do Trenčína hrával za Rad Belehrad, Zarkovo, Radnik a má skúsenosti aj z Červenej hviezdy Belehrad, ako aj z mládežníckych reprezentácií Srbska.

ŠUPA technika
reklama

 

V poľskom klube Górnik Zabrze si zahral spolu s Romanom Procházkom.


V minulej sezóne za Trenčín strelil šesť gólov a na štyri prihral, v klube nosil i kapitánsku pásku.


„Každý človek na Slovensku a aj veľa ľudí mimo Slovenska vedia, aký veľký je to klub. Každý hráč by bol rád, keby tu mohol hrať, na takomto štadióne, pre takýmito fanúšikmi. Každý hráč vie, aké pekné to tu môže byť,“ povedal pre oficiálny web Spartaka Bainovič.

 


„Vo vzájomných zápasoch, ktoré sme hrali s Trenčínom nás zaujal. Nielen mňa a trénera Gašparíka, bavili sme sa o ňom v klube viacerí, vrátane hráčov. Tréner si ho vie predstaviť vo svojom systéme, má tiež dobré čísla, čo sa týka gólov aj asistencií. Jeho bývalí tréneri o ňom hovoria ako o futbalistovi s vodcovskými schopnosťami,“ povedal k novej akvizícii prezident Spartaka Peter Macho.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama
cale clinic
reklama