Futbal, 7. liga: Majcichov istým majstrom súťaže, Červeník aj Siladice zakopli

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 4.6.2023, 21.19, prispievatelia

Majcichov zvíťazil nad Krakovanmi, Siladice aj Červeník vyšli bodovo naprázdno, a tak v Majcichove mohli oslavovať víťazstvo v 7. lige.

Jakub Ondriš nasmeroval Majcichov k triumfu dvoma gólmi. Foto: Ján Král

V Majcichove bolo po polčase 0:0, v druhej časti zápasu však Majcichov dokázal, že je v 7. lige najlepší. Do útoku zavelil dvoma gólmi Ondriš, výsledok ešte poistil Gerši.

Červeník v zápase s Bučanmi vyhrával po polčase 2:0, hostia sa však postarali o dokonalý obrat. Po zmene strán dokázali vyrovnať a v 89. minúte Sedlák rozhodol o tom, že body idú do Bučian.

Siladice odchádzali z Cífera bez bodu. Domáci vyhrali 2:0 gólmi Lietavu a Hlúcha zo začiatku druhého polčasu.

Pečeňady možno prekvapujúco zdolali Veľké Orvište, góly padali predovšetkým v závere zápasu.

Vyhral aj Ružindol nad Zvončínom, aj keď v tomto prípade vlastným gólom hostí.

Zeleneč získa body s Kátlovcami bez boja, hostia na zápas nenastúpili a prehrali kontumačne 0:3.