Trnavské rybníky
reklama

Bystrík chystá nový album, k narodeninám zverejnil letnú pesničku

RELAX - Trnavské pikošky | 26.6.2023, 09.28, prispievatelia

Album plánuje uviesť do života počas trnavského jarmoku.

Bystrík chystá nový album, k narodeninám zverejnil letnú pesničku

S Bystríkom vo videoklipe účinkuje Kristína Kurovská. Foto: Street Production

reklama


Spevák a skladateľ Bystrík má nový chytľavý song. Hudbu k novinke Ako ťa mám rád zložil Bystrík, autorom textu je výborný textár Vlado Krausz.

 

Veselý a pastelový videoklip zverejnil spevák presne v deň svojich narodenín a urobil si tak z neho hudobný darček. Bystrík verí, že sa singel trafí do letnej atmosféry a poteší ním svojich fanúšikov.

 

Svieža pieseň Ako ťa mám rád má moderný aranžmán a každý, kto ju počúva, si musí podupávať nohou.

reklama

 

Skladba vznikla v Bystríkovom štúdiu v Trnave, v kreatívnej spoločnosti Nefkus. Na nahrávanie si spevák a skladateľ prizval šikovného mladého muzikanta a producenta Ľuboša Mazáka. 

 

„Robí sa mi s ním naozaj veľmi dobre. Rozumieme si hudobne aj ľudsky. Čokoľvek pripomienkujem, alebo idem zmeniť, on už to dopredu vie. Máme veľmi spoločné cítenie hudby aj zmýšľanie a preto to funguje. Je naozaj dobrý v tom, čo robí a verím, že spolu nahráme krásny album. Spolupracujeme aj s výborným hudobníkom a basgitaristom Jurajom Adamom. Je taký náš hudobný dozor a poradný hlas,“ prezradil Bystrík.

 

 

K piesni vznikol hravý letný klip, ktorý sa nakrúcal tiež v Nefkuse v Trnave. Réžiu, kameru a strih zveril Bystrík kamarátovi Martinovi Schultemu zo SULE DSGN.


Talentovaný filmár má na konte mnoho spoluprác a videoklipov.

 

„Videoklip sme chceli poňať v takom letnom farebnom duchu, je hravý a zábavný. Fotenie na obal albumu aj klip sa nesú v pastelovej farebnej nálade. Režisér vymyslel celý koncept a jeho nápad bol aj zakomponovať do klipu dievča, ktoré mi bude robiť garde. A tou je naša kamarátka Kristína Kurovská, ktorá videoklipu dodáva šťavu,“ hovorí s úsmevom sympatický spevák.

 

Ako ťa mám rád je prvým singlom z nového - siedmeho autorského albumu, ktorý Bystrík aktuálne nahráva. Všetky piesne zložil Bystrík, niektoré texty napísali aj iní textári - Vlado Krausz či Zuzana Smatanová.


„Z nahrávania nového albumu mám naozaj dobrý pocit. S producentom Ľubošom Mazákom skvelo spolupracujeme. Viacero pesničiek je moderno - tanečno - popových. Ale sú tam aj skladby vážnejšie, aj trochu iných žánrov. Trochu sme s týmto albumom vyšli z našej komfortnej zóny a uvidíme ako ho naši poslucháči prijmú. Na albume po prvýkrát spolupracuje autorsky aj moja kapela, z čoho mám veľkú radosť, pretože chalani sú veľmi šikovní,“ uzatvára Bystrík. 

 

Bystrík album dokončí počas leta a oficiálne ho uvedie do života v septembri na Tradičnom trnavskom jarmoku.

 

(TS)

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX
reklama