Trnavské rybníky
reklama

FINES pokračuje vo svojej expanzii: Nová predajňa v Trnave

AKTUALITY - Firmy | 4.7.2023, 07.00, reklamný článok

Trnava, známa ako "malý Rím", sa stala domovom ďalšej predajne slovenského výrobcu nábytku FINES. Slovenský producent, ktorý je známy svojim kvalitným a moderným nábytkom, pokračuje v rozširovaní svojej siete predajní a upevňuje tak svoju prítomnosť na domácom trhu.

FINES pokračuje vo svojej expanzii: Nová predajňa v Trnave

 

"Chceme byť bližšie k našim zákazníkom a preto pokračujeme vo vybudovaní siete našich predajní. Trnava je významným mestom so silnou históriou a kultúrou a sme radi, že sme mohli otvoriť našu najnovšiu predajňu práve tu," uviedol generálny riaditeľ spoločnosti FINES. 


Zo širokej ponuky výrobkov si dokáže vybrať nejeden zákazník. Od sedacích súpravpostelí, cez rozkladacie pohovky a moderné kreslá až po stoly a stoličky.

 

Farbu, či prevedenie necháva výrobca na zákazníkovi, aby si vybral to, čo sa mu skutočne páči a dokonale zapadne do jeho interiéru.

 

 

Do sortimentu firmy patria aj matrace, ktoré sú vyrábané s dôrazom na potreby zákazníkov a sú zárukou pohodlného a kvalitného spánku.


"Naším cieľom je poskytnúť našim zákazníkom nábytok, ktorý nie je len esteticky príťažlivý, ale je tiež nadčasový a vyrobený s dôrazom na trvanlivosť. Veríme, že náš nábytok môže prispieť k vytvoreniu domova, kde sa ľudia cítia pohodlne a šťastne," dodal generálny riaditeľ.


So svojou expanziou FINES ukazuje svoje odhodlanie rásť a posilňovať svoju prítomnosť na slovenskom trhu. Výrobca je hrdý na to, že svoje výrobky vyrába doma, na Slovensku.

 

 

S pridaním predajne v Trnave sa značka ešte viac približuje k svojim zákazníkom, čím umožňuje lepšiu dostupnosť svojich produktov.


Všetci sú srdečne pozvaní na návštevu predajne FINES v Trnave, kde môžu nájsť jedinečné kúsky nábytku, ktoré zútulnia a obohatia ich domovy a zároveň podporia slovenského výrobcu.

 

Odborne vyškolená obsluha Vám ochotne pomôže s výberom.

 

 

Ďalšia fotogaléria produktov FINES

 

 

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama