Trnavské rybníky
reklama

Nový bytový projekt v Trnave Púpavy pri aleji bude mať neviditeľné technológie

AKTUALITY - Trnava | 5.7.2023, 08.00, reklamný článok

Stropné chladenie a kúrenie patria k moderným technológiám, ktoré pomáhajú šetriť náklady na energie.

Nový bytový projekt v Trnave Púpavy pri aleji bude mať neviditeľné technológie

Stropné kúrenie a chladenie bude aj v bytových domoch Púpavy pri aleji, ktoré vzniknú na okraji Linčianskej. Vizualizácia: púpava development

 

Komfort bývania je mimoriadne dôležitý. Keď otvoríte dvere po návrate z práce, mali by ste zažiť úľavu, ktorá sa volá domov. K tomu, aby ste sa cítili vo svojom byte maximálne pohodlne, dnes prispievajú mnohé moderné technológie.


Stropné kúrenie a chladenie patria k novinkám, ktoré zásadným spôsobom zvyšujú úroveň obytných priestorov.

 

Keďže ide o tzv. neviditeľné technológie zabudované v strope, nielenže dojem z bývania nekazia inak priznané radiátory, či klimatizačné jednotky, tento systém prináša aj rôzne iné benefity.


V celom byte dokážete vďaka prvkom inteligentnej domácnosti držať jednotnú teplotu, bez toho aby vznikali tepelné ostrovy.

 

 

Stropné chladenie oceníte pri horúcich letných dňoch, keď zo stropu padá studený vzduch a príjemne ochladzuje miestnosť.

 

Odbúrava sa pritom pocit „fúkajúcej“ klimatizácie, ktorý nie každému vyhovuje. Sálavé teplo či chlad sú pre ľudský organizmus najprirodzenejšie. 


Stropné kúrenie je zároveň ekonomicky efektívne, elektronicky monitorované a ovládané, priestory sa preto neprekurujú, vďaka čomu sa šetria financie.


„V porovnaní s podlahovým kúrením je výhoda tiež v tom, že nekúrite takpovediac do nábytku. Toto riešenie umožňuje na podlahy vybrať aj hrubšie materiály, ktoré by inak znižovali efektivitu kúrenia, čo pri stropnom systéme nehrozí,“ vysvetľuje Miloš Hačko, obchodný riaditeľ trnavskej spoločnosti púpava development, ktorá zastrešuje bytový projekt Púpavy pri aleji.


V dvoch bytových domoch na južnom okraji Trnavy a sídliska Linčianska vybudujú 78 bytov vybavených práve s technológiou stropného kúrenia a chladenia, ktorá je charakteristická pre luxusné projekty.

 


Investor tento rok začína s výstavbou a predajom bytov, novým vlastníkom ich dá do užívania  približne v polovici roka 2025.


Bytové domy Púpavy pri aleji vzniknú v zelenom prostredí medzi záhradkárskou oblasťou a obchodným centrom Island, zakomponované budú citlivo do lokality, pričom tu vznikne aj verejne prístupný park s altánkom a detským ihriskom.


K dispozícii bude 25 jednoizbových, 37 dvojizbových, 15 trojizbových bytov a jeden exkluzívny štvorizbový. Všetky dostanú užívatelia zariadené v štandarde a vybavené modernými technológiami. V exteriéri vytvoria 97 parkovacích miest.


Viac informácií nájdete na pupavyprialeji.sk

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama
Kúpele Smrdáky
reklama