Trnavské rybníky
reklama

Blog Šoková terapia: Ženy klamú tiež, a častejšie

BLOG - Šoková terapia | 3.10.2011, 13.54, Tatiana Čuperková

Aj ženy majú svoje klamstvá. Našťastie, väčšinou tej druhej strane neublížia. Ženy používajú milosrdné klamstvá, aby svoju polovičku nepriviedli do zúrivému amoku, nedajbože k nechcenému infarktu.


Ženy vždy klamú o svojej váhe
Najmä, ak nemajú postavu ako Claudia Schiffer a gazelie nohy Naomi Campbell. Ak dôjde zo strany chlapa k tejto nepríjemnej otázke, bez rozpakov si uberú aj desať kíl. Môžu si to dovoliť. Chlap pri žene nikdy nevie odhadnúť, ako by mala vyzerať 60 kilová a ako 80 kilová. Chlapi rozlišujú len dva druhy žien. Štíhle a tučné. To, čo je medzitým, je ľahko oklamateľné a ženy to s radosťou aj využívajú.
 

Nový Hlohovec
reklama

Ženy vždy klamú o svojich milencoch
Niekde už zaznela tá slávna veta, že ak žena pred mužom prizná počet svojich milencov, treba to strojnásobiť a vyjde skutočné číslo. Ak sa prizná chlap, treba to číslo vydeliť tromi. Skutočnosť je taká, že každý chlap chce mať v posteli dračicu, ženu so skúsenosťami a bez ostychu. Ale najradšej by bol, keby tieto zručnosti získala nanajvýš pri dvoch chlapoch. Milí páni, to je nemožné, ale naďalej vám budeme tvrdiť, že ste náš druhý, maximálne tretí partner v posteli.
 

Ženy vždy klamú o peniazoch
Spôsob, ako predísť nezmyselným hádkam je zatĺkať skutočnú cenu kúpeného tovaru. Myslia sa tým najmä topánky, kabelky a kozmetika. Každá žena sa dokáže štýlovo obliecť aj u Číňana, ale na tieto tri veci si potrpí. Takže ak vám bude tvrdiť, že nová kabelka stála len 20 eur, berte túto informáciu s veľkou rezervou. Čo je kvalitné, to sa v spoločnosti počíta. Nech to stojí, čo to stojí. Najmä ak muž pozná dokonale len tri značky: áut, cigariet a alkoholu. Vo všetkom ostatnom sa dá ľahko oklamať.
 

Ženy vždy klamú o čase nákupu
Spoliehame sa najmä na to, že sú muži nevšímaví. Nový účes si všimnú len vtedy, ak sme radikálne zmenili farbu, alebo dĺžku vlasov. Muži si nevšimnú, že sú veci v byte poprehadzované, že pribudli nové doplnky, nedajbože pás tapety. Dokážu okolo novej veci chodiť niekoľko dní a odrazu ich niečo osvieti a prekvapene sa pýtajú, odkedy to tam je. Ženy túto situáciu dokážu využiť natoľko, že keď si predsa len muž všimne niečo nové hneď, s výrazom špičkového pokrového hráča dokážeme zaklamať, že je to tam už týždne a on je nevšímavý. Ale aj to je dokonalý spôsob, ako predísť hádke.
 

reklama

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama