Trnavské rybníky
reklama

Trnavskú ligu v plážovom volejbale ovládli Jana Nosková a Martin Petráš

ŠPORT - Volejbal | 14.7.2023, 10.42, prispievatelia

Do súťaže sa zapojilo viac ako 240 účastníkov.

Trnavskú ligu v plážovom volejbale ovládli Jana Nosková a Martin Petráš

Víťazi THBL. Foto: Hit

Púpavy pri aleji
reklama


V stredu 5. júla vyvrcholila v Centre plážových športov ďalšia etapa Trnavskej Hit Beach Ligy (THBL). Tá je spestrením letných mesiacov od roku 2014.

 

Pozostáva zo série turnajov, pričom ju pravidelne otvárajú takzvané Akademické plážové hry. Súťažiaci vďaka umiestneniu na jednotlivých turnajoch získajú body do celkového rebríčka.

 

Novou kráľovnou THBL 2023 sa stala Jana Nosková, ktorá zvíťazila na všetkých bodovaných turnajoch. Takýto úspech sa v histórii THBL nikomu predtým nepodaril.

ŠUPA technika
reklama

 

“Tento rok som sa na súťaži zúčastnila prvýkrát a už po prvom turnaji som bola veľmi pozitívne prekvapená a tešila sa na ďalší. Vyzdvihla by som najmä prístup organizátorov – boli milí a robili všetko preto, aby sme mali super turnaj. Páčilo sa mi, že v rámci turnaja sme mali zabezpečený obed a pitný režim, ale aj napríklad vstup do aquaparku – bolo super mať možnosť ísť sa po náročnom dni trochu zregenerovať. Chcela by som pochváliť aj hodnotné ceny, hudbu a celkovo príjemnú atmosféru,” zhodnotila ligu Nosková.

 

V oboch mixových turnajoch triumfovala po boku priateľa Martina Petráša. “S mojím priateľom už hráme spolu šiesty rok, takže sme pomerne dosť zohratí. Vieme, kto potrebuje akú nahrávku a máme aj svoj štýl hry a systém, ktorý nám sedí a ako sa ukázalo, je účinný proti súperom.”

 

Práve jej partner Martin Petráš sa stal novým kráľom THBL 2023.

 

“Tento úspech radím na popredné priečky vo svojej kariére, keďže viem, koľko úsilia ma to stálo. Samozrejme, že ma to teší o to viac, že som to vyhral s Jankou. Som rád, že nám to takto obom vyšlo,” povedal.

 

“Turnaje boli super zorganizované, ihriská taktiež veľmi dobré a samozrejme aj pekné poháre, medaily a ceny. Na rozdiel od iných ihrísk mi tu piesok vyhovoval, konečne nebol extrémne mäkký ani hlboký, ani sa príliš nezabáral,” uzavrel Petráš.

 

"Neváhajte a prihláste sa na ďalší ročník. Určite nebudete ľutovať a som si istá, že prídete znova,” odkázala na záver nová kráľovná trnavského piesku.

 

THBL 2023 tak opäť dokázala, že volejbal v Trnave je na správnej ceste. V rámci 4 bodovaných a 2 nebodovaných turnajov THBL odohralo viac než 240 účastníkov nielen z Trnavy a okolia, ale aj ostatných kútov Slovenska až 313 zápasov a vďaka partnerom dostali účastníci aj 500 l piva/kofoly a 90 pízz.

 

Organizátori ďakujú partnerom: Trnavský samosprávny kraj, Aquapark Trnava, Merkur Pub, Presentas, Autoškola Mochito a Chillpoint. 

 

Doterajší víťazi THBL

1. ročník THBL 2014         Nataša Mančáková         Peter Toman
2. ročník THBL 2015         Nataša Mančáková         Pavol Mančák
3. ročník THBL 2016         Paulína Duchoňová         Martin Barbas
4. ročník THBL 2017         Nataša Mančáková         Pavol Mančák
5. ročník THBL 2018         Nataša Mančáková         Rastislav Remenár
6. ročník THBL 2019         Nataša Mančáková         Martin Barbas
7. ročník THBL 2020         Viktória Filípková            Samuel Dobrančin
8. ročník THBL 2021         Nataša Mančáková          Martin Barbas
9. ročník THBL 2022         Viktória Filípková            Patrik Martinkovič

10. ročník THBL 2023       Jana Nosková                 Martin Petráš

 

(Hit)

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama
Cisárky Sereď
reklama