Trnavské rybníky
reklama

Taiwo v Spartaku pokračovať nebude, prestupuje do Lotyšska

ŠPORT - Futbal - Spartak | 16.7.2023, 07.01, Ján Král

Spartak mal o hráča záujem, s ponukou na prestup však neuspel.

Taiwo v Spartaku pokračovať nebude, prestupuje do Lotyšska

Takto Abdulraham Taiwo oslavoval triumf v slovenskom pohári. Foto: Peter Kollár

Púpavy pri aleji
reklama

 

Rozhodnuté. Abdulraham Taiwo definitívne neoblečie v novej sezóne dres Spartaka Trnava. Nigérijčan, ktorý strelil za andelov v minulej sezóne 14 ligových gólov, prestupuje z dánskeho SonderjyskE do lotyšského FC Riga


Gólový útočník bol v Trnave v minulej sezóne na hosťovaní, po jeho skončení sa červeno-čierni snažili hráča získať na prestup, ozvali sa však aj ďalší záujemcovia, ktorí ponuku Spartaka prevýšili.

 

Nový zamestnávateľ podľa neoficiálnych informácií investuje do Taiwovho prestupu sumu blížiacu sa pol miliónu eur.

ŠUPA technika
reklama


Taiwo sa v minulosti vyjadril, že má záujem o pokračovanie kariéry v Spartaku, nemal to však len vo svojich rukách. 


Po prestupe zverejnil na svojom instagramovom profile vyjadrenie k etape, ktorú v Trnave zažil. 


„Nech sa snažím akokoľvek, je veľmi náročné vyjadriť, čo pre mňa znamenal čas strávený v tomto klube. Neexistujú slová, ako popísať ako sa cítim, tak snáď tieto obrázky vám pomôžu pochopiť,“ napísal Taiwo k  zverejneným fotografiám, na ktorých dominujú gólové momentky a víťazné zábery z finále Slovnaft Cup-u. 


„Odchádzam s tým, že viem, že som získal dobrých priateľov, avšak toto nie je dovidenia, ale vidíme sa čoskoro. Chcem, aby ste vedeli, že časť zo mňa tu stále zostáva. Prial by som si, aby toto rozhodnutie bolo len na mne, potom by som sa rozhodol inak, ale taký je futbal. Chcem sa s pokorou poďakovať mojim spoluhráčom, trénerom, personálu a najlepším fanúšikom na Slovensku za všetku vašu lásku, podporu a láskavosť a hlavne za to, že sa Trnava stala mojím domovom a vďaka ktorej mám pocit, že som bola vašou súčasťou. Ďakujem, ďakujem, ďakujem a želám vám všetko najlepšie v novej sezóne. My sme Spartak,“ dodal.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama