Futbal, 2. liga: Malženice prehrali v Púchove, v zápase padli dve červené karty

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 19.8.2023, 20.06, prispievatelia

Oba tímy dohrávali zápas bez jedného vylúčeného hráča.

Futbal, 2. liga: Malženice prehrali v Púchove, v zápase padli dve červené karty

Tím Malženíc pred zápasom v Púchove. Foto: facebook.com/Dynamo Malženice

Futbalisti Dynama Malženice prehrali v rámci štvrtého kola druhej ligy s Púchovom na jeho ihrisku 0:2. Oba góly videli diváci v prvom polčase, krátko po začiatku zápasu otvoril skóre Adrián Kopičár a v nadstavenom čase zvýšil na rozdiel dvoch gólov Lukáš Letenay.

Oba tímy dohrávali zápas bez jedného vylúčeného hráča. V 20. minúte videl domáci Jakub Pavlovič druhú žltú kartu a Malženice mali početnú výhodu. Počet hráčov na ploche sa vyrovnal krátko po hodine hry, keď rovnako druhú žltú kartu videl Nicolas Kurej.

Najbližší ligový zápas odohrá Dynamo na svojom ihrisku v nedeľu 27. augusta o 10.30 proti Komárnu, ešte predtým majú však zverenci trénera Bartoša na programe duel v rámci Slovnaft Cupu v stredu 23. augusta od 17.30 v Bábe.