Futbal, 4. a 5. liga: Jaslovské Bohunice vyhrali v Leviciach, Vrbové doma

Piešťany strelili na trávniku Myjavy tri góly, na víťazstvo im to nestačilo.

Futbal, 4. a 5. liga: Jaslovské Bohunice vyhrali v Leviciach, Vrbové doma

Vrbové vyhralo doma nad Chynoranmi. Archívne foto: Ján Král

4.liga - 3. kolo

Zatiaľ stopercentný Boleráz vycestoval na pôdu ambicióznych Nových Zámkov. O jediný gól duelu sa tesne pred prestávkou zo štandardnej situácie postaral domáci Tomáš Kiss. Slavoj tak stratil prvé body v sezóne.

Súboj Levíc a Jaslovských Bohuníc rozhodol rovnako jediný gól, no tentoraz ho strelili hosťujúci futbalisti. Do streleckej listiny sa na začiatku druhého dejstva zapísal Miroslav Sedlák. Domáci mali veľkú príležitosť vyrovnať, desať minút pred koncom však nepremenil pokutový kop Tibor Hlaváčik.

Trebatice na domácej pôde nestačili na Patu, podľahli jej 1:2. Skóre otvoril na konci prvej 45- minútovky hosťujúci Martin Garaj. Trebatice po prestávke vyrovnali zásluhou Patrika Vargu, no o troch bodoch pre Patu rozhodol v 86. minúte Andrej Pekár.

Nové Zámky – Boleráz 1:0 (1:0)
Góly: 44. Kiss
BOLERÁZ: Trnik – Dzíbela, Hlavna, Brestovanský, Tomovič, Kozák, Konečný, Edeh, Akbar, Sekera, Martinka (Drozda, Mišo, Bajo, Magdolen, Milinković)

Levice – Jaslovské Bohunice 0:1 (0:0)
Góly: 51. Sedlák
JASLOVSKÉ BOHUNICE: Matejkovič – Tománek, Lančarič, Ďuriš, Minarovič, Sedlák, Dvorák, Š. Horváth, Malovec, Zemko, Buchanec (Prvý, Halmo, Bakoš)

Trebatice – Pata 1:2 (0:1)
Góly: 51. Varga – 45. Garaj, 86. Pekár

TREBATICE: Kirka – Hlavatovič, Mašán, Varga, Zula, Směřička, S. Valo, Š. Valo, M. Valo,
Hečko, Blaško (Zolvík, Majko, Baláž, Burza, Schmitt)

Trstice – Gbely 0:1 (0:1)
Hurbanovo – Gabčíkovo 1:0 (1:0)
Lednické Rovne – Trenčianske Stankovce 2:3 (2:1)
Imeľ – Zlaté Moravce B 2:0 (2:0)
Kozárovce – Prievidza 2:4 (2:1)

5. liga severozápad – 3. kolo

Kým Vrbovému stačil na víťazstvo nad Chynoranmi jediný gól, Piešťanom plný bodový zisk v zápase s Myjavou nezabezpečili ani tri. Piešťanci skórovali prvýkrát z pokutového kopu, druhýkrát zo štandardky. O víťazstvo prišli len pár minút pred koncom zápasu, kedy strelil svoj druhý gól v zápase Fukna.

Horná Krupá sa vo veľkých Uherciach už v 15. minúte ujala vedenia gólom Šoku, ale domáci v druhom polčase nielenže vyrovnali, ale aj otočili výsledok vo svoj prospech.

Hlohovec prehral v Brvništi gólom z pokutového kopu, jeho zahraničné akvizície vyšli tentoraz strelecky naprázdno.

Vrbové – Chynorany 1:0 (0:0)

Góly: 61. Srnec

VRBOVÉ: Székely – Hutár, Polakovič, Kovársky, Kaman,Srnec, Kubica, Zelenay, Doboš, Rangel, Antal (Troják, Virág, Kravárik, Kusý, Mackovčín)

Myjava B – Piešťany 3:3 (1:1)

Góly: 23. a 86. Fukna, 50. Tomka - 41. Gula (pen.), 60. Guemache, 80. Kusý

PIEŠŤANY: Kolena - Stanek, Ďurina, Glos, Strelec, Kusý, Guemache, Allina, Gula, Sloboda, Buchel (Tomaga, Petráš, Modrovič)

Patizánske – Podolie 7:1 (4:1)

Kanianka – Prečín 1:1 (1:1)

Ladce – Kvašov 3:2 (3:1)

Veľké Uherce – Horná Krupá 2:1 (0:1)

Góly: 63. Pavličko, 77. Šorec – 15. Šoka

HORNÁ KRUPÁ: Bránsky – Javorek, Fogel, Zaoral, Dobiš, Fodor, Hájnik, Šoka, Mikinič, Holič, Hodulík (Haberl, Sudin, Olšinský)

Brvnište – Hlohovec 1:0 (1:0)

Góly: 17. Gabriš (pen)

HLOHOVEC: Višvarda – Polák, Krajinčák, Hornák, Tvrdý, Lošonský, Loskot, De Oliviera, Paulen, E Silva, Suarez (Lyra, Kočí, Peťovský)