Trnavské rybníky
reklama

Kúpalisko v Kamennom mlyne končí kúpaciu sezónu

AKTUALITY - Trnava | 28.8.2023, 11.25, prispievatelia

Bodkou za tohtoročnou sezónou bude ešte v nedeľu Trnavský piknik.

Kúpalisko v Kamennom mlyne končí kúpaciu sezónu

V Kamenáči je dnes posledná príležitosť na kúpanie, ďalšia bude až na budúci rok. FOTO: Pavol Machovič

reklama

 

Kúpalisko v Kamennom mlyne v Trnave je dnes otvorené naposledy v tejto sezóne. Kúpať sa tam dá do 19:00, od zajtra už nie.

 

Správa majetku mesta Trnava ukončenie sezóny vysvetľuje avizovaným zhoršením počasia, ako aj tým, že kúpacia sezóna sa tu končí vždy v závere augusta.

 

V nedeľu 3. septembra popoludní bude ešte v areáli kúpaliska podujatie Trnavský piknik s paddleboardami, hudobnými vystúpaniami či spoločenskými hrami.

Trnava - Kamenáč
reklama

 

Ako sme už skôr informovali, koncom minulého týždňa skončila predčasne sezóna aj na kúpalisku Castiglione po tom, ako hygienici zistili vo vzorkách vody nadlimitné hodnoty kultivovateľných mikroorganizmov.

 

Dnes už legendárne prírodné kúpalisko v Kamennom mlyne na okraji Trnavy má už viac ako päťdesiat rokov, v prevádzke je od roku 1972.

 

Mesto Trnava pripravuje revitalizáciu areálu, obyvatelia môžu podľa hovorkyne trnavskej radnice Veroniky Majtánovej ešte pred zadaním pre architektov dávať svoje podnety a návrhy na zlepšenie kúpaliska prostredníctvom online dotazníka na webe mesta alebo vyplnením papierového formulára.

 

Podnety je možné podávať do 15. septembra, tie v papierovej forme treba vhodiť do schránok pri vstupe na kúpalisko alebo priamo na radnici na Hlavnej 1.

 

Revitalizácia kúpaliska v Kamennom mlyne sa podľa participatívneho procesu Plánuj mesto – posuň miesto dostala na čelo projektov, ktoré by sa podľa obyvateľov mali určite zrealizovať. To znamená, že Trnavčanom na budúcnosti tohto kúpaliska naozaj záleží

(pm)

 

 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda 30 rokov na SR
reklama
Cisárky Sereď
reklama