Futbal, 7. liga: Slovák strelil za Madunice 4 góly, Červeník remizoval v Cíferi

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 3.9.2023, 20.48, prispievatelia

V tomto kole sa darilo hlavne strelcom. V Bučanoch diváci videli osem gólov, v Majcichove sedem, v Maduniciach a Zvončíne po šesť. Strelcom 5. kola je Matej Slovák (Madunice), autor štyroch gólov.

Futbal, 7. liga: Slovák strelil za Madunice 4 góly, Červeník remizoval v Cíferi

Maduničan Matej Slovák predviedol strelecký koncert. Foto: Ján Král

Zápasom kola bol vzájomný duel doteraz stopercentného Cífera a rovnako stopercentného Červeníka. Prvý gól strelili hostia, konkrétne Reho. Za domácich ešte v prvom polčase vyrovnával z pokutového kopu Grosman. V tomto dueli už diváci viac gólov nevideli, obe mužstvá zostávajú na čele tabuľky.

Majcichov pokazil Veľkému Orvišťu príležitosť bodovo sa dotiahnuť na vedúcu dvojicu po víťazstve 5:2. Hostia sa ujali vedenia už v 4. minúte gólom Veľkého, ale domáci Bunček si obul strelecké kopačky a troma gólmi rozhodol o osude zápasu.

Siladice zaznamenali víťazstvo bez boja, hostia z Horných Orešian už dopredu avizovali, že na zápas neprídu.

V Bučanoch mali počas predĺženého víkendu pivný festival, domácim futbalistom evidentne prospel. Už v piatej minúte viedli 2:0, napokon nasúkali do siete Ružindola sedem gólov, o tri z nich sa postaral Tomáš Sedlák.

Zvončín sa po ťažkom štarte v lige veľmi dobre rozbehol, doplatili na to Drahovce. Už v prvom polčase inkasovali štyri góly, v druhom ďalšie dva. Čistý hetrik si v prvom polčase zapísal Matúš Klenkovič.

Madunice zdolali Kátlovce 5:1. Kým iné mužstvá mali v tomto kole trojgólových strelcov, Madunice mali štvorgólového. Na svoje superstrelecké časy si spomenul Matej Slovák, jeden zo svojich štyroch góloch vsietil z pokutového kopu.

Zo svojho prvého víťazstva sa tešili Bohdanovce, ktoré zdolali Krakovany najtesnejším rozdielom. O jediný gól zápasu sa postaral Beňuš.

7. liga – 5. kolo

Cífer – Červeník 1:1 (1:1)

Góly: 36. Grosman (pen) – 23. Reho

CÍFER: Tollarovič – Ochaba, Húževka, Klačo, Domorák, Matlák, Fekete, Sagan, Blaško, Hlúch, Grosman (Tóth, Korbelič, Bajza, Lukovič)

ČERVENÍK: Kubatka – Nemec, Kopún, Gatci, Krigovský, Uhrík, Farkaš, Ješko, Kubička, Pekarovič, Reho

Madunice – Kátlovce 5:1 (2:0)

Góly: 17., 47., 50. a 53. Slovák (prvý z pen.), 38. Uváček (vlastný) – 70. Burčiar

MADUNICE: Jamrich – Belica, Lulovič, Kabát, Gašparovič, Skýpala, Mráz, Kurinec, Slovák, Ostrovský, Kollár (Dzuro, Masnica, Strecký, Kolarik)

KÁTLOVCE: Banič – Šimončič, Uváček, Hupka, Červeňanský, Bohunický, Sliva, Kadlečík, Hlavatovič, Burčiar, Vyhlidal (Boc, Pavlík, Sekera)

Zvončín – Drahovce 6:0 (4:0)

Góly: 7. Čambor, 26., 34. a 42. Klenkovič, 65. a 68. Blejštil

ZVONČÍN: Ryšavý – Brečka, Mihalovic, Zelenský, Lošonský, Klenkovič, Staráček, Vyskoč, Rumpel, Kučera, Čambor (Hmam, Blejštil, Vandák, Augustín)

DRAHOVCE: Paulovič – Rusnák, Onder, Valla, Zajac, Kosa, Németh, Š. Šerjeník, Marušic, Duchaj, Rusnák (Dusík, Cesnek, Hargaš, Rusnáčik, M. Šerjeník)

Bohdanovce – Krakovany 1:0 (0:0)

Góly: 54. Beňo

BOHDANOVCE: Kopúnek – Braniša, Školek, Zajiček, Polakovič, Daniš, Sanny, Cuninka, Beňo, Hoblík (Palšovič, Brna, Brestovanský, Skukálek, Krchnák)

KRAKOVANY: Mihálik – Holán, Gažík, Michálek, Ďuračka, Orviský, Šurin, Simor, M.Pažík, Andrísek, Valo (Š. Pažík, Potrok, Toplanský, Franko)

Majcichov – Veľké Orvište 5:2 (2:1)

Góly: 36., 42. a 49. Bunček, 75. Tančok, 88. Oboril – 4. Veľký, 60. Chudý

MAJCICHOV: Vrbovský – Zubčák, Chynoradský, Štrbo, Kalivoda, Ondriš, Gerši, Bunček, Marek, Tančok, Gergely (Oboril, Parák, Holovič)

VEĽKÉ ORVIŠTE: Slovák – Janovský, Ballon, Dékaň, Vavrinec, Daniš, Veľký, Pavlovič, Zdenek, Šajter, Janík (Klein, Juríček, Pavlovič, Chudý)

Bučany – Ružindol 7:1 (3:0)

Góly: 3. a 50. Krška, 5. Braniša (pen.), 16., 63. a 77. Sedlák, 53. Orolín – 87. Tomašovič (pen)

BUČANY: Polóny – Fančovič, Krška, Sedlák, Orolín, Gottwald, Habes, Zázik, Vavro, Braniša, Rafi (Lenchur, Belokostolský, Karol)

RUŽINDOL: Uhlár – Penyak, Turoň, Tomašovič, Vandák, Minarovič, Grígel, Ostrý, Kubíček, Adamčík, Laurinec (Mahdal, Parnahaj, Tomovič)

Siladice – Horné Orešany 3:0 kontumačne