Trnavské rybníky
reklama

Trnavu rozkreslí nová ZUŠ-ka MAKUKI

AKTUALITY - Trnava | 5.9.2023, 11.09, reklamný článok

Prijímacie konanie je spustené a trvá do 14. septembra.

Trnavu rozkreslí nová ZUŠ-ka MAKUKI

 

Súkromná základná umelecká škola MAKUKI privíta svojich žiakov už v tomto školskom roku 2023/2024. Poskytovať bude vzdelávanie vo výtvarnom odbore pre deti od 5 rokov až po dospelých.

 

Prijímacie konanie sa uskutoční počas prvých septembrových dní v priestoroch MAKUKI ateliéru a bude otvorené do 14. septembra. 

 

Zriaďovateľom školy je MAKUKI atelier, ktorý už štyri roky vytvára bezpečné miesto, kde sa slobodne rozvíjali/rozvíjajú v tvorbe a kreativite stovky detí a dospelých.

 

Dušou MAKUKI atelier a zároveň SZUŠ MAKUKI je Ján Baláž, grafik, výtvarník a bývalý učiteľ, ktorý okolo seba zoskupil tím rovnako nadšených a vnímavých učiteľov a lektorov. 

 

“Všetky naše skúsenosti s vedením kurzov, táborov a workshopov spolu s bohatými pedagogickými skúsenosťami našich učiteľov vkladáme do novej školy. K tomu pripájame vnímavý prístup a úsilie prebudiť v deťoch vášeň k tvorbe,” povedal Ján Baláž.

 

 

V génoch MAKUKI sú zapísané hodnoty, ktoré rozvíjajú potenciál, tímovosť a kamarátstvo. Úlohou vzdelávania v SZUŠ MAKUKI je vytváranie klímy v kolektíve, ktorá pomáha rozvíjať schopnosti, až potom zručnosti a vedomosti. 

 

Otvorený prístup sa uplatňuje ako vo vyučovaní, tak aj v komunikácii. Na prvom mieste je citlivý a individuálny prístup ku každému dieťaťu.

 

“Našou víziou je pozitívne vplývať na nové generácie ľudí v Trnave a okolí tak, aby mali radi umenie. Ľudí, ktorí budú rozumieť, ako umenie vzniká, prečo je dôležité, dosiahnu požadovaný stupeň remeselnej zručnosti a interpretačných schopností,” pokračuje Ján Baláž.

 

Svojich prvých žiakov privíta SZUŠ MAKUKI v krásnych novozrekonštruovaných priestoroch Kreatívneho centra Trnava (KCT) na Hlavnej ulici, kde bude prebiehať výučba.

 

Bližšie informácie aj na 0948 641 068info@szus.makuki.sk

 

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda 30 rokov
reklama
Cisárky Sereď
reklama