Trnavské rybníky
reklama

Burčiak, lokše, cigánska a golf: Jarmok bude v Kamennom mlyne už tento víkend

ŠPORT - Golf | 6.9.2023, 10.49, prispievatelia

Jarmok bude v Trnave na budúci víkend, v golfovom areáli v Kamennom mlyne však už tento víkend. 

Burčiak, lokše, cigánska a golf: Jarmok bude v Kamennom mlyne už tento víkend

Ilustračné foto: Región Trnava

Púpavy pri aleji
reklama

 

V areáli Golf Trnava v Kamennom mlyne chystajú už štvrtý ročník podujatia Jarmok na golfe. Uskutoční sa počas najbližšieho víkendu, v piatok od 15:00, v sobotu a v nedeľu sa program začne na poludnie o 12:00. 

 

„Okrem golfových odpalísk a lekcií golfu zdarma pripravíme aj jarmočné občerstvenie.  Návštevníci si môžu vychutnať tradičné špeciality ako kačica s kapustou a lokšami, cigánska či burčiak. Vítané sú opäť aj väčšie skupiny, ktoré si môžu zahrať golf za pomoci profesionálnych trénerov,“ hovorí marketingový manažér Jakub Hrušovský z Golf Trnava

 

Pre deti si organizátori pripravili bohatý program v okolí golfového odpaliska.

ŠUPA technika
reklama

 

„Pre najmenších účastníkov chystáme maľovanie na tvár i nafukovacie atrakcie. Golfový program ozvláštnia inštruktori, ktorí im pomôžu so základmi golfu,“ objasňuje Jakub Hrušovský.

 

V sobotu predpoludním sa uskutočnia dva golfové turnaje. Najprv si talentovaná mládež zahrá regionálnu túru olympijských nádejí a následne golfisti odohrajú turnaj s názvom Trnavské týčko.

 

Jarmok na golfe je podujatím pre golfistov, ale tiež pre tých, ktorí golf nikdy nehrali. Nepotrebujú́ na to ani špeciálnu výstroj a všetko potrebné si môžu v areáli zapožičať.

 

„Na začiatok postačí košík golfových loptičiek určených na odpaľovanie na odpalisku. O všetko ostatné sa postarajú naši inštruktori, ktorí vám ochotne poradia a pomôžu so správnou technikou a odpalom,“ dodáva event manažérka Daniela Novotná.

 

Vstup do areálu je zdarma.

 

(TS)

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama