Trnavské rybníky
reklama

V sobotu budú na trnavskom štadióne Holanďania, v nedeľu film o Škrtelovi

ŠPORT - Futbal - Spartak | 8.9.2023, 10.16, Ján Král

Futbalový program je v Trnave bohatý napriek reprezentačnej prestávke.

V sobotu budú na trnavskom štadióne Holanďania, v nedeľu film o Škrtelovi

Ilustračné foto: tvorcovia filmu

Púpavy pri aleji
reklama

 

Do kín mieri film o Martinovi Škrtelovi, predpremiéru bude mať však na trnavskom Štadióne Antona Malatinského.

 

Záujemcovia si môžu dielo režiséra Petra Větrovského pozrieť v nedeľu 10. septembra o 20:30 pod holým nebom zo severnej tribúny trnavského štadióna. Obrazovka bude situovaná na hracej ploche.

 

Lístky sú v predaji v sieti Maxiticket.sk

ŠUPA technika
reklama


O vstupenky je veľký záujem. “Veľmi ma teší, že je o lístky záujem v takomto množstve. Viem, že Trnava má najlepší kotol a som rád, že si ho budem môcť znova užiť, tentokrát v rámci kina po kariére. Musím sa priznať, že sa extrémne teším na všetkých fanúšikov a na tento dátum,” povedal Martin Škrtel.


Ikonický stopér, ktorý hrával aj za kluby ako Zenit Petrohrad, FC Liverpool či Fenerbahce Istanbul a profesionálnu kariéru ukončil v Spartaku Trnava.

 

Počas svojej aktívnej činnosti hrával s mnohými poprednými hráčmi a pod vedením veľkých trénerov. Mnohí z nich sa vo filme k Škrtelovi vyjadrujú. Sú medzi nimi osobnosti ako Jammie Carragher, Steven Gerrard, Rafael Benítez či Luis Suárez.


„Pre fanúšikov máme pripravené aj prekvapenie. Nepôjde totiž len o premietanie filmu, s Martinom máme pre návštevníkov niečo navyše. Bude to za nás jeden krásny športový spoločenský večer,” konštatoval režisér Větrovský.


Na premietanie filmu príde aj Martin Škrtel s autormi, pripravené je aj hudobné vystúpenie a v rámci drahšej vstupenky Meet and greet bude možnosť sa s Martinom Škrtelom stretnúť, prípadne odfotiť.

 

Futbalová exhibícia

Hoci je v Niké lige reprezentačná prestávka, futbal sa bude hrať na trnavskom futbalovom štadióne aj v sobotu 9. septembra.

 

Asociácia profesionálnych športovcov Masters organizuje exhibičný duel bývalých reprezentantov Česka a Slovenska s bývalými poprednými futbalistami z Holandska.


Zápas má výkop o 18:30, od ranných hodín mu budú predcházať mládežnícke zápasy a o 15:30 aj futbalová šou v podaní Mužstva futbalových zázrakov (MUFUZA), ktorí tvoria herci a známe osobnosti.

 


 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX
reklama