Trnavské rybníky
reklama

Zdena Studenková vystúpi v Trnave s divadlom, bude aj autogramiáda

AKTUALITY - Trnava | 14.9.2023, 13.32, reklamný článok

Predstavenie bolo pôvodne plánované na máj, z technických príčin sa presunulo v Trnave na 28. september. Lístky sú stále v predaji.

Zdena Studenková vystúpi v Trnave s divadlom, bude aj autogramiáda

 

Prvá dáma slovenského herectva Zdena Studenková vo svojom profesijnom živote niekoľko noviniek. Zavíta s nimi aj do Trnavy.

 

Pre priaznivcov divadelných scén si pripravila výnimočnú divadelnú hru autora Willa Russella - Shirley Valentine.


Jedinečnosť hry spočíva v tom, že herečka v nej vystupuje sama. Spojenie hereckého talentu Zdenky Studenkovej a režiséra Michala Vajdičku, vytvorilo bravúrny a s humorom vyrozprávaný príbeh jednej ženy. Ide teda o One woman show.


Po rokoch manželstva, z ktorého sa už vytratila iskra a rokoch potláčania svojich potrieb a snov, urobila nečakaný krok a vydala sa na dovolenku, kde začína jej životné dobrodružstvo...


A ako to dopadne, si už môžete prísť pozrieť osobne vo štvrtok 28. septembra o 19:00 do Lighthouse clubu v Trnave na Bulharskú 37.


Predstavenie je určené pre milovníkov kvalitného divadelného umenia, pre ženy i mužov rôznych vekových kategórií. Každý si v hre nájde kúsok (svojho) života...


Druhou novinkou Zdenky Studenkovej je kniha - Aj varenie je umenie. Publikácia obsahuje vyše 200 receptov, príbehy z divadelného zákulisia a života herečky a jej kolegov.


Po divadelnom predstavení sa priaznivci varenia môžu tešiť na autogramiádu


Vstupenky je možné zakúpiť na recepcii Lighthouse clubu alebo v sieti Ticketportal.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama
cale clinic
reklama