Trnavské rybníky
reklama

Kam za futbalom? Bučany privítajú Červeník, Slávia hrá cez jarmok s Dechticami

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 15.9.2023, 13.04, Ján Král

Prinášame prehľad futbalových zápasov od najvyššej po najnižšiu súťaž.

Kam za futbalom? Bučany privítajú Červeník, Slávia hrá cez jarmok s Dechticami

Sily si po čase znova zmerajú aj Bohdanovce a Ružindol. Foto: Ján Král

Púpavy pri aleji
reklama

 

Po reprezentačnej prestávke a úspešnom vystúpení v slovenskom pohári na pôde Šurian cestuje Spartak na 7. kolo Niké ligy na východ republiky, kde v sobotu nastúpi v Michalovciach.


Druholigové Malženice budú hrať v nedeľu dopoludnia v Petržalke.


Boleráz nastúpi v Hurbanove už v piatok, Jaslovské Bohunice privítajú Gbely v sobotu a Trebatice si to rozdajú s Trenčianskymi Stankovcami v nedeľu.

ŠUPA technika
reklama


Z piatoligistov z nášho regiónu hrajú doma Vrbové proti Domaniži, do Piešťan zavíta Prečín.


V siedmej lige sľubuje dobrý futbal súboj Bučian s Červeníkom, o súťaž nižšie privítajú v jarmočnom dueli trnavská Slávia Dechtice a Modranka neďaleký Biely Kostol.


Líder 8. ligy B z Brestovian ide do Dubovian, druhý Zavar zabojuje o body v Trakoviciach.


Líder 9. ligy skupiny A z Bíňoviec privíta Vlčkovce, Koplotovce, prvý celok poradia B-skupiny, nastúpia v Pastuchove.

 

 

Niké liga – 7. kolo

Piatok 15. septembra o 17:30:
Podbrezová – Skalica

 

Sobota 16. septembra o 18:00:
Michalovce – Spartak Trnava
Ružomberok – Košice
Žilina – Banská Bystrica

 

Nedeľa 17. septembra o 17:30:
Dunajská Streda – Slovan Bratislava

 

O 18:00:
Zlaté Moravce – Trenčín

 


2. liga – 8. kolo

Piatok 15. septembra o 16:00:
Trebišov – Dolný Kubín

 

O 18:00:
Pohronie – Žilina B

 

O 19:00:
Myjava – Prešov

 

Sobota 16. septembra o 10:30:
Slovan B – Komárno

 

O 16:00:
Púchov – Humenné
Považská Bystrica – Spišská Nová Ves

 

Nedeľa 17. septembra o 10:30:
Petržalka – Malženice
Šamorín – Liptovský Mikuláš

 

 

4. liga – 7. kolo

Piatok 15. septembra o 15:00:
Hurbanovo – Boleráz

 

Sobota 16. septembra o 15:00:
Jaslovské Bohunice - Gbely
Nové Zámky – Prievidza

 

Nedeľa 17. septembra o 15:00:
Trebatice – Trenčianske Stankovce
Imeľ – Lednické Rovne
Trstice – Kozárovce
Gabčíkovo – Pata
Levice – Zlaté Moravce B

 


5. liga SZ – 7. kolo

Piatok 15. septembra o 16:00:
Brvnište – Kvašov

 

Sobota 16. septembra o 15:00:
Vrbové – Domaniža
Partizánske – Hlohovec
Kanianka - Ladce
Myjava B – Chynorany
Podolie – Horná Krupá

 

Nedeľa 17. septembra o 15:00:
Piešťany – Prečín

 

 

7. liga – 7. kolo

Sobota 16. septembra o 15:30:
Cífer – Kátlovce
Zvončín – Madunice

 

Nedeľa 17. septembra o 15:30:
Majcichov – Horné Orešany
Veľké Orvište – Krakovany
Bučany – Červeník
Bohdanovce – Ružindol
Siladice – Drahovce

 


8. liga A – 7. kolo

Nedeľa 17. septembra o 10:00:
Slávia Trnava – Dechtice

 

O 15:30:
Košolná – Smolenice
Boleráz B – Zeleneč
Dolné Orešany – Suchá nad Parnou
Križovany – Hrnčiarovce
Modranka – Biely Kostol
Dolná Krupá – Voderady

 

 

8. liga B – 7. kolo

Sobota 16. septembra o 15:30:
Dubovany – Brestovany

 

Nedeľa 17. septembra o 15:30:
Veselé – Borovce
Pečeňady – Chtelnica
Trakovice – Zavar
Šúrovce – Ostrov
Leopoldov – Moravany
Prašník – Veľké Kostoľany

 

 

9. ligy - 7. kolo

A – skupina
Sobota 16. septembra o 15:30:

Bíňovce – Vlčkovce
Naháč – Špačince
Dolné Lovčice – Dolné Dubové

 

Nedeľa 17. septembra o 15:30:
Slovenská Nová Ves – Brestovany B

 

 

Dohrávka 1. kola:

Piatok 15. septembra o 16:30:
Buková – Brestovany B

 

 

Skupina B
Sobota 16. septembra o 15:30:
Bojničky – Šulekovo
Pastuchov – Koplotovce

 

Nedeľa 17. septembra o 12:30:
Dolný Lopašov - Kľačany

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama